TOW016880 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/h/a/harmonyflex-image7-stand-laktator.jpg MEDELA MEDELA 101041156
TOW016880
Ocena
5/5
Podziel się
134
134.00
00
PLN
Cena Netto: 108,94 PLN

Wyróżniki

Lekki łatwy w transporcie Dyskretny i cichy Łatwy w użyciu

Opis

Harmony™ jest lekki i łatwy w transporcie. Zabierz go ze sobą wszędzie, gdzie go potrzebujesz. Dyskretny i cichy: idealny do dyskretnego odciągania pokarmu w podróży. Teraz z technologią Flex™: mamy mogą odciągnąć 11% więcej mleka dzięki lepszemu dopasowaniu lejka do piersi. Technologia 2-Phase Expression: 2-fazowy rytm odciągania pokarmu naśladujący naturalny rytm ssania dziecka 2, 3. Łatwy w użyciu: intuicyjnie i ergonomicznie zaprojektowany. Łatwy w czyszczeniu: czyszczenie i montaż Harmony™ jest dziecinnie proste. Kompaktowy, lekki, przenośnyLaktatory ręczne jak Harmony™są idealne dla zabieganych mam, sprawdzają się w zastępstwie laktatora elektrycznego lub jako rozwiązanie do okazjonalnego odciągania pokarmu, gdy karmisz dziecko piersią. Wystarczająco mały, aby zmieścić go w torebce, bez baterii i kabli, mamy uwielbiają taki podręczny laktator. Lejek PersonalFit Flex™Dzięki kątowi rozwarcia 105°, owalnemu kształtowi oraz elastycznej, miękkiej krawędzi lejek umożliwia lepsze, niż w standrdowym lejku dopasowanie, większy komfort i ułatwia przepływ mleka. Wygodniejsze i wydajniejsze odciąganie udowodnione klinicznie. 1 Ergonomiczny uchwytWygodny uchwyt z intuicyjną technologią 2-fazowego trybu odciągania pokarmu pozwala na odwzorowanie naturalnego zachowania dziecka podczas karmienia piersią 2, 3. To sprawia, że Harmony™ jest jednym z najlepszych ręcznych laktatorów do wyboru. Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność uchwytu, najpierw należy naciskać krótszą część uchwytu, co pozwoli wytworzyć większe podciśnienie, podobnie jak robi to głodne dziecko. Kiedy mleko zacznie płynąć, zacznij naciskać dłuższą część uchwytu – ruchy ssące będą wolniejsze, co pozwoli odciągnąć większość mleka z piersi. To takie proste! Idealny podczas wyjścia i do okazyjnego stosowania:Lżejszy i łatwiejszy w użyciu w porównaniu z laktatorem elektrycznym, a do tego niemal bezgłośny. Harmony™ jest jednym z najlepszych laktatorów ręcznych dzięki technologii 2-Phase Expression oraz lejkowi PersonalFit Flex™. Prosty w obsłudze, łatwy w transporcie, idealny w trakcie podróży lub do okazjonalnego odciągania pokarmu. Dla mam, które częściej odciągają pokarm polecamy podwójny laktator elektryczny Swing Maxi Flex™.
  • Harmony™ jest lekki i łatwy w transporcie.
  • Zabierz go ze sobą wszędzie, gdzie go potrzebujesz.
  • Dyskretny i cichy: idealny do dyskretnego odciągania pokarmu w podróży.
  • Teraz z technologią Flex™: mamy mogą odciągnąć 11% więcej mleka dzięki lepszemu dopasowaniu lejka do piersi.
  • Technologia 2-Phase Expression: 2-fazowy rytm odciągania pokarmu naśladujący naturalny rytm ssania dziecka 2, 3.
  • Łatwy w użyciu: intuicyjnie i ergonomicznie zaprojektowany.
  • Łatwy w czyszczeniu: czyszczenie i montaż Harmony™ jest dziecinnie proste.

Kompaktowy, lekki, przenośny
Laktatory ręczne jak Harmony™są idealne dla zabieganych mam, sprawdzają się w zastępstwie laktatora elektrycznego lub jako rozwiązanie do okazjonalnego odciągania pokarmu, gdy karmisz dziecko piersią. Wystarczająco mały, aby zmieścić go w torebce, bez baterii i kabli, mamy uwielbiają taki podręczny laktator.

Lejek PersonalFit Flex™
Dzięki kątowi rozwarcia 105°, owalnemu kształtowi oraz elastycznej, miękkiej krawędzi lejek umożliwia lepsze, niż w standrdowym lejku dopasowanie, większy komfort i ułatwia przepływ mleka. Wygodniejsze i wydajniejsze odciąganie udowodnione klinicznie. 1

Ergonomiczny uchwyt
Wygodny uchwyt z intuicyjną technologią 2-fazowego trybu odciągania pokarmu pozwala na odwzorowanie naturalnego zachowania dziecka podczas karmienia piersią 2, 3. To sprawia, że Harmony™ jest jednym z najlepszych ręcznych laktatorów do wyboru. Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność uchwytu, najpierw należy naciskać krótszą część uchwytu, co pozwoli wytworzyć większe podciśnienie, podobnie jak robi to głodne dziecko. Kiedy mleko zacznie płynąć, zacznij naciskać dłuższą część uchwytu – ruchy ssące będą wolniejsze, co pozwoli odciągnąć większość mleka z piersi. To takie proste!

Idealny podczas wyjścia i do okazyjnego stosowania:
Lżejszy i łatwiejszy w użyciu w porównaniu z laktatorem elektrycznym, a do tego niemal bezgłośny. Harmony™ jest jednym z najlepszych laktatorów ręcznych dzięki technologii 2-Phase Expression oraz lejkowi PersonalFit Flex™. Prosty w obsłudze, łatwy w transporcie, idealny w trakcie podróży lub do okazjonalnego odciągania pokarmu. Dla mam, które częściej odciągają pokarm polecamy podwójny laktator elektryczny Swing Maxi Flex™.

Dane techniczne

SKU TOW016880
Kod EAN 7612367073547
Kategoria SAP Karmienie piersią
Marka MEDELA
Rodzaj laktatora ręczny
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.