Jeśli jesteś mamą karmiącą swoim mlekiem, przygotowującą się do karmienia piersią lub osobą wspierającą mamę na drodze laktacyjnej masz zapewne wiele pytań i potrzebujesz profesjonalnych odpowiedzi. Z pomocą przychodzi nasza poradnia laktacyjna i pracujące w niej doradczynie. Nie zawsze możesz sobie pozwolić na spotkanie. Porada on-line umożliwia zadanie pytań i uzyskanie odpowiedzi eksperta bez względu na miejsce w którym jesteś.

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertek i umów się na poradę laktacyjną on-line

Jeśli masz problemy w karmieniu piersią lub przygotowujesz się do karmienia i potrzebujesz profesjonalnej porady laktacyjnej…. Nie czekaj! Oferujemy Ci profesjonalną pomoc udzieloną przez doświadczoną położną i doradcę laktacyjnego.


Uzyskasz specjalistyczną poradę i odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania związane z karmieniem dziecka piersią i laktacją. W dogodnym dla Ciebie czasie i w prosty sposób. Porada on-line bez konieczności wychodzenia z domu i odbywania podróży z noworodkiem.


Postawienie diagnozy, wywiad i obserwacja aktu karmienia w najbardziej naturalnym środowisku czyli twoim domu. Porada on-line zawiera ocenę skuteczności karmienia oraz sporządzenie planu działania łącznie z zaleceniami terapeutycznymi. Konsultacja z możliwością nagrania i ponownego odtwarzania, celem przypomnienia wiadomości to nieograniczony dostępem dla wszystkich opiekunów.

Jak kupić poradę?

Kup poradę laktacyjną online u wybranej konsultantki, wypełniając formularz zamówienia z danymi kontaktowymi i opłacając ją korzystając z naszych wygodnych form płatności,

Po opłaceniu porady, na Twój adres e-mail, otrzymasz informację potwierdzającą zakup porady oraz wszystkie informacje dotyczące jej realizacji,

W ciągu maksymalnie 24 godzin od złożenia zamówienia, wybrana przez Ciebie konsultantka skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby umówić dokładny termin i godzinę przeprowadzenia porady,

Po potwierdzeniu terminu, na Twój adres e-mail, konsultantka wyśle formularze danych związanych z laktacją: wypełnij je i odeślij do konsultantki przed poradą. Pozwoli to na dokładne omówienie nurtujących Cię problemów podczas porady (prosimy o wypełnienie formularzy elektronicznie w przesłanych wersjach edytora pdf).

Przed konsultacją otrzymasz link do wirtualnego pokoju konsultacyjnego na platformie komunikacyjnej zoom,

Przed poradą przygotuj dwa urządzenia (telefon i komputer lub dwa telefony), którymi połączysz się na czas konsultacji. Na telefonie / telefonach zainstaluj bezpłatną aplikację zoom.us. Na komputerze połączysz się bez konieczności instalacji aplikacji – wystarczy tylko kliknąć w przesłany link. Upewnij się, że w Twoich urządzeniach działają mikrofony i kamery.

Zarezerwuj sobie 60 minut na konsultację,

Po zakończeniu konsultacji na Twój adres e-mail otrzymasz zalecenia i plan dalszych działań,

Konsultacje odbywają się między godziną 8.00 – 20.00

Przed poradą, koniecznie zapoznaj się z informacjami „Przygotowanie do video-konsultacji".

Przygotowanie do video-konsultacji

Rekomendowany czas video-konsultacji to 60 minut. Spotkanie odbywa się poprzez aplikację zoom.us. W trakcie spotkania dobrze jest mieć kogoś do pomocy.

Jeśli porada ma dotyczyć techniki karmienia dziecko powinno być aktywne i nienajedzone.

Potrzebujesz dwóch urządzeń z kamerą (telefon i komputer lub dwa telefony) i połączeniem z internetem

Miej pod ręką posiadane i stosowane akcesoria laktacyjne

Przygotuj książeczkę zdrowia dziecka – przede wszystkim posiadaj informację o porodzie, dziecku, wadze dziecka.

Będzie potrzebna lista przyjmowanych leków w ciąży i po porodzie

Jeśli posiadasz wagę do ważenia, miej ją w pobliżu

Bądź gotowa do karmienia dziecka w trakcie trwania video-konsultacji.

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.