Wypożyczenie profesjonalnego laktatora jeszcze nigdy nie było tak proste! Skorzystaj z oferty on-line firmy Novamed, autoryzowanego Partnera Medela Polska, aby z sukcesem zainicjować produkcję mleka i utrzymać laktację przez cały okres przygody, jaką jest karmienie dziecka mlekiem matki. Wypożycz laktator Medela Symphony® z lejkiem PersonalFit™ PLUS. Wybierz czas wynajmu. Dobierz indywidualny zestaw do odciągania. Laktator firmy Medela - najnowszej generacji szwajcarski sprzęt używany w szpitalach zostanie dostarczony do Twojego domu.

Pozyskanie najcenniejszego pokarmu dla malucha w najbardziej efektywny sposób

wypozyczalnia laktatorow medela

Medela Symphony to rozwiązanie kłopotów z laktacją

Wypożyczenie laktatora Medela Symphony® i zakup zestawu do odciągania PersonalFit™ PLUS do użytku domowego pozwala na korzystanie z tego samego komfortowego i wydajnego systemu, który jest dostępny w szpitalu. Dzięki temu mamy poczucie, że możliwa jest kontynuacja opieki na najwyższym poziomie, zapewniając długotrwałe, komfortowe odciąganie pokarmu. 

wypozyczalnia laktatorow medela

Szpitalny laktator Medela Symphony® posiada wyjątkowy program INICJACJA, który naśladuje rytm ssania i odpoczynku charakterystyczny dla zachowań donoszonego niemowlęcia w pierwszych dniach laktacji. Za jego pomocą matki zależne od laktatorów mogą stymulować i zainicjować produkcję mleka.

Następnie matki mogą rozpocząć korzystanie z programu Medela Symphony® UTRZYMANIE. Wykorzystuje on technologię Medela 2-Phase Expression®, czyli rytm odciągania oparty o sposób ssania niemowląt przy rozwiniętej laktacji. Został on opracowany z myślą o optymalizowaniu produkcji pokarmu po napełnieniu się piersi mlekiem (około drugiego- czwartego dnia po porodzie). Te oparte na wynikach badań programy posiadają udowodniony wpływ rozwijający i podtrzymujący odpowiedni poziom laktacji na przyszłość.

Korzystanie z laktatora Medela Symphony® w połączeniu z zestawem do odciągania Personal Fit™ PLUS zamiast standardowych zestawów pozwala na uzyskanie o11% więcej mleka na przestrzeni 15-minutowej sesji odciągania oraz o 4% skuteczniejsze opróżnianie piersi.

medela wypozyczalnia laktatora

Wypożyczenie laktatora Medela to nowy wymiar komfortu dla mam

Mleko matki jest najważniejszym pokarmem dla noworodka. Czasem odciąganie pokarmu jest konieczne, więc powinno odbywać się przy pomocy laktatora sprawdzonego w badaniach klinicznych i praktyce szpitalnej.

Medela Sypmphony - Profesjonalny Laktator w Twoim domu

Wybierz poniżej czas wynajmu dopasowany do twoich potrzeb. Dodaj podwójny lub pojedyńczy zestaw do odciągania i ciesz się szpitalnym laktatorem w swoim domu. Zdezynfekowany, gotowy do użycia laktator zostanie dostarczony prosto pod wskazany adres. Ponieważ laktator może być używany przez więcej niż jedną mamę, dbamy o jego czystość i bezpieczeństwo.

wypozyczalnia laktatorow medela wypozyczalnia laktatorow medela wypozyczalnia laktatorow medela wypozyczalnia laktatorow medelaIndywidualny zestaw do odciągania

Do każdego wypożyczonego urządzenia należy zakupić indywidualny zestaw do odciągania. Ponieważ odciąganie z dwóch piersi jednocześnie jest najbardziej efektywne, dostępny w sprzedaży jest Zestaw podwójny do laktatora Symphony Personal Fit Plus- który wykorzystując technologię owalnego lejka pozwala na komfortowe odciąganie pokarmu, dostosowując się do potrzeb mamy. Istnieje możliwość zakupienia również zestawu pojedynczego.  Zakupu należy dokonać podczas procesu wypożyczenia laktatora. Zestaw jest przeznaczony do użytku osobistego i powinien być stosowany tylko przez jedną mamę.

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.