TOW007051 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/b/u/butelka-250-ml-smoczek-calma-medela-novamed_1.jpg MEDELA MEDELA 008.0191
TOW007051
Ocena
5/5
Podziel się
90
90.00
00
PLN
Cena Netto: 73,17 PLN
Wybrany wariantMedela Calma z butelką-250 ml
  1. 150 ml

    Medela Calma z butelką-150ml

Wyróżniki

Jeden rozmiar i kształt na cały okres karmienia Bezpieczne połykanie pokarmu Naturalny odruch ssania Umożliwia dziecku spokojne oddychanie

Opis

Calma - wyjątkowy smoczek do mleka dla wszystkich karmiących mam Dla matek szukających rozwiązania karmienia swoich dzieci - Calma jest  idealna. Zestaw Calma został opracowany na podstawie wyników naszych badań naukowych.  Calma jest wyjątkowym smoczkiem dla dzieci, które karmione są z piersi, ponieważ umożliwia im ssanie, połykanie i oddychanie w dokładnie taki sposób , z jakiego korzystają pobierając pokarm z piersi. Bez względu na to, czy karmisz piersią, czy stosujesz Calmę, dziecko musi wytworzyć odpowiednie podciśnienie, by spowodować wypływ pokarmu. Gdy dziecko przestaje ssać, wypływ zatrzymuje się - dokładnie tak samo jak podczas ssania piersi. Rozwiązanie to zostało opracowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA). Calma pozwala dziecku ssać, przełykać i oddychać tak, jak robi to podczas karmienia piersią. Korzyści płynące ze stosowania butelek Medela ze smoczkami Calma: Dzięki unikalnemu systemowi odpowietrzania smoczki Calma zapobiegają połykaniu powietrza przez dziecko podczas karmienia. Przepływ, kształt i długość smoczka Calma zostały dobrane tak, aby spełniać potrzeby Twojego dziecka w miarę jego rozwoju. Produkowany w Szwajcarii z materiałów niezawierających bisfenolu A (BPA).

Calma - wyjątkowy smoczek do mleka dla wszystkich karmiących mam

Dla matek szukających rozwiązania karmienia swoich dzieci - Calma jest  idealna. Zestaw Calma został opracowany na podstawie wyników naszych badań naukowych.  Calma jest wyjątkowym smoczkiem dla dzieci, które karmione są z piersi, ponieważ umożliwia im ssanie, połykanie i oddychanie w dokładnie taki sposób , z jakiego korzystają pobierając pokarm z piersi. Bez względu na to, czy karmisz piersią, czy stosujesz Calmę, dziecko musi wytworzyć odpowiednie podciśnienie, by spowodować wypływ pokarmu. Gdy dziecko przestaje ssać, wypływ zatrzymuje się - dokładnie tak samo jak podczas ssania piersi.

Rozwiązanie to zostało opracowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA). Calma pozwala dziecku ssać, przełykać i oddychać tak, jak robi to podczas karmienia piersią.

Korzyści płynące ze stosowania butelek Medela ze smoczkami Calma:

Dzięki unikalnemu systemowi odpowietrzania smoczki Calma zapobiegają połykaniu powietrza przez dziecko podczas karmienia.

Przepływ, kształt i długość smoczka Calma zostały dobrane tak, aby spełniać potrzeby Twojego dziecka w miarę jego rozwoju.

Produkowany w Szwajcarii z materiałów niezawierających bisfenolu A (BPA).

Dane techniczne

SKU TOW007051
Kod EAN 7612367025003
BLOZ 7 9076709
Kategoria SAP Karmienie piersią
Marka MEDELA
Rodzaj laktatora nie dotyczy
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.