TOW005996 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/i/fireshot_capture_089_-_smoczek_uspokajaj_cy_physio_compact_1__-_http___www.chicco.pl_produkty_8058_2.jpg CHICCO CC 00074835110000
TOW005996
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Wspomaga rozwój jamy ustnej dziecka Od narodzin Wygodny dla małej buzi Ułatwia prawidłowe oddychanie oraz ruch Silikon jest higieniczny

Opis

Kolorowy świat Physio Compact - ortodontyczny, wyjątkowo ergonomiczny smoczek w kolorach niebieskim i różowym. CHICCO PHYSIO COMPACT zaprojektowany został tak, aby wspomagać prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka już od jego narodzin. Smoczek ten jest wyjątkowo wygodny dla małej buzi dziecka ze względu na swój niewielki rozmiar i smukły design tarczki, pozostawiający optymalne miejsce na brodę i nos, ułatwiając w ten sposób prawidłowe oddychanie oraz ruch. Otwory wentylacyjne umożliwiają prawidłową cyrkulację powietrza minimalizując ryzyko odparzeń, czy gromadzenia się śliny. Smoczek CHICCO PHYSIO COMPACT stymuluje funkcjonalno-anatomiczny rozwój podniebienia, języka i uzębienia dziecka, a ponadto wspiera i zachęca do naturalnego odruchu ssania. Podstawa smoczka jest cienka i miękka, dla prawidłowego zamknięcia buzi, co zapobiega problemom dentystycznym. Wgłębienie na główce smoczka jest wyprofilowane ku górze dokładnie tak, jak układa się język, co zapewnia jego naturalne ułożenie i właściwy nacisk na podniebienie. Małe pofałdowania na czubku smoczka przypominają dziecku podniebienie, umożliwiając mu wypychanie języka do przodu z właściwą siłą podczas ssania i połykania. Pierścień umieszczony na wąskim końcu smoczka masuje dziąsła i przynosi ulgę podczas delikatnej fazy ząbkowania. Aktywny, silikonowy smoczek. Silikon jest przezroczystym i higienicznym materiałem, pozbawionym smaku i zapachu. Jest niezwykle trwały i nie odkształca się z upływem czasu. Smoczki Physio Compact z silikonowym smoczkiem dostępne są w 3 różnych rozmiarach, dla zapewnienia prawidłowego rozmiaru smoczka na każdym etapie rozwoju dziecka. 0-6 miesięcy, 1 sztuka; 6-12 miesięcy, 2 sztuki; 12 + miesięcy, 2 sztuki.

Kolorowy świat Physio Compact - ortodontyczny, wyjątkowo ergonomiczny smoczek w kolorach niebieskim i różowym.

CHICCO PHYSIO COMPACT zaprojektowany został tak, aby wspomagać prawidłowy rozwój jamy ustnej dziecka już od jego narodzin. Smoczek ten jest wyjątkowo wygodny dla małej buzi dziecka ze względu na swój niewielki rozmiar i smukły design tarczki, pozostawiający optymalne miejsce na brodę i nos, ułatwiając w ten sposób prawidłowe oddychanie oraz ruch. Otwory wentylacyjne umożliwiają prawidłową cyrkulację powietrza minimalizując ryzyko odparzeń, czy gromadzenia się śliny.

chicco

Smoczek CHICCO PHYSIO COMPACT stymuluje funkcjonalno-anatomiczny rozwój podniebienia, języka i uzębienia dziecka, a ponadto wspiera i zachęca do naturalnego odruchu ssania. Podstawa smoczka jest cienka i miękka, dla prawidłowego zamknięcia buzi, co zapobiega problemom dentystycznym. Wgłębienie na główce smoczka jest wyprofilowane ku górze dokładnie tak, jak układa się język, co zapewnia jego naturalne ułożenie i właściwy nacisk na podniebienie. Małe pofałdowania na czubku smoczka przypominają dziecku podniebienie, umożliwiając mu wypychanie języka do przodu z właściwą siłą podczas ssania i połykania. Pierścień umieszczony na wąskim końcu smoczka masuje dziąsła i przynosi ulgę podczas delikatnej fazy ząbkowania.

chicco silikon

Aktywny, silikonowy smoczek.

Silikon jest przezroczystym i higienicznym materiałem, pozbawionym smaku i zapachu. Jest niezwykle trwały i nie odkształca się z upływem czasu. Smoczki Physio Compact z silikonowym smoczkiem dostępne są w 3 różnych rozmiarach, dla zapewnienia prawidłowego rozmiaru smoczka na każdym etapie rozwoju dziecka.

0-6 miesięcy, 1 sztuka;

6-12 miesięcy, 2 sztuki;

12 + miesięcy, 2 sztuki.

Dane techniczne

SKU TOW005996
Kod EAN 8058664059294
BLOZ 7 9083486
Kategoria SAP Karmienie i uspokajanie dzieci
Marka CHICCO
Stawka podatku VAT 5%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.