TOW005986 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/p/h/physio_air_0-6m_boy.jpg CHICCO CC 00075031210000
TOW005986
Ocena
5/5
Podziel się
30
30.00
00
PLN
Cena Netto: 28,57 PLN
Wybrany wariantChicco Physio Air 0m+ Niebieski
  1. 0m+

    Chicco Physio Air 0m+ Niebieski
  2. 16m+

    Chicco Physio Air 16m+ Niebieski

Wyróżniki

Silikonowy Maksymalna cyrkulacja powietrza Miękki i przezroczysty smoczek

Opis

Ortodontyczny smoczek Chicco Physio Air Model smoczka Chicco Physio Air to seria kolorowch smoczków, uspokajających pakowanych podwójnie. Physio Air to smoczek z maksymalną cyrkulacją powietrza. UWAGA: Zestaw 2 smoczków w danym kolorze wysyłamy losowo. Nie ma możliwości wyboru zestawu. Zadbaj o zdrowie swojego dziecka Smoczek ACTIVE został zaprojektowany tak, aby sprzyjać prawidłowemu rozwojowi języka i mięśni twarzy oraz rozwojowi anatomicznemu podniebienia i jamy ustnej. Sprzyja naturalnemu ułożeniu języka w ustach. Drobne prążki imitują naturalne linie podniebienia. Nacięcie na smoczku i jego wygięta górna część umożliwiają naturalne ułożenie i ruch języka w ustach. Dba również o prawidłowy rozwój jamy ustnej, równomiernie rozkładając siłę nacisku języka na podniebienie.  Wąska i miękka podstawa smoczka sprzyja prawidłowemu zamykaniu ust dziecka, zmniejszając tym samym ryzyko powstawania wad zgryzu. Silikonowy smoczek w różnych rozmiarach Active Miękki, przezroczysty i higieniczny silikon to bezsmakowy i bezzapachowy materiał, który nie ulega zniekształceniom. Dostępny w 3. różnych rozmiarach: 0m+, 6 - 12 m i 16m+, dostosowuje się do rozmiaru ust dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Zestaw zawiera 2 smoczki. W komplecie twarde etui do przechowywania smoczków.  

Ortodontyczny smoczek Chicco Physio Air

Model smoczka Chicco Physio Air to seria kolorowch smoczków, uspokajających pakowanych podwójnie.

Physio Air to smoczek z maksymalną cyrkulacją powietrza.

UWAGA: Zestaw 2 smoczków w danym kolorze wysyłamy losowo. Nie ma możliwości wyboru zestawu.

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka

Smoczek ACTIVE został zaprojektowany tak, aby sprzyjać prawidłowemu rozwojowi języka i mięśni twarzy oraz rozwojowi anatomicznemu podniebienia i jamy ustnej.

  • Sprzyja naturalnemu ułożeniu języka w ustach. Drobne prążki imitują naturalne linie podniebienia. Nacięcie na smoczku i jego wygięta górna część umożliwiają naturalne ułożenie i ruch języka w ustach.
  • Dba również o prawidłowy rozwój jamy ustnej, równomiernie rozkładając siłę nacisku języka na podniebienie. 
  • Wąska i miękka podstawa smoczka sprzyja prawidłowemu zamykaniu ust dziecka, zmniejszając tym samym ryzyko powstawania wad zgryzu.

Silikonowy smoczek w różnych rozmiarach Active

Miękki, przezroczysty i higieniczny silikon to bezsmakowy i bezzapachowy materiał, który nie ulega zniekształceniom. Dostępny w 3. różnych rozmiarach: 0m+, 6 - 12 m i 16m+, dostosowuje się do rozmiaru ust dziecka na każdym etapie jego rozwoju.

Zestaw zawiera 2 smoczki.

W komplecie twarde etui do przechowywania smoczków.

 

Dane techniczne

SKU TOW005986
Kod EAN 8058664058839
BLOZ 7 9077803
Kategoria SAP Karmienie i uspokajanie dzieci
Marka CHICCO
Dodatkowe informacje 0m+
Stawka podatku VAT 5%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.