TOW005985 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/c/h/chicco-succ-air-12-girl_1_1.jpg CHICCO CC 00075035110000
TOW005985
Ocena
5/5
Podziel się
30
30.00
00
PLN
Cena Netto: 28,57 PLN
Wybrany wariantChicco Physio Air 16m+ Różowy
  1. 6m+

    Chicco Physio Air 6m+ Różowy
  2. 0-6m

    Chicco Physio Air 0m+ Różowy

Wyróżniki

Silikonowy Maksymalna cyrkulacja powietrza Miękki i przezroczysty smoczek

Opis

Ortodontyczny smoczek Chicco Physio Air Zadbaj o zdrowie swojego dziecka Smoczek ACTIVE został zaprojektowany tak, aby sprzyjać prawidłowemu rozwojowi języka i mięśni twarzy oraz rozwojowi anatomicznemu podniebienia i jamy ustnej. Sprzyja naturalnemu ułożeniu języka w ustach. Drobne prążki imitują naturalne linie podniebienia. Nacięcie na smoczku i jego wygięta górna część umożliwiają naturalne ułożenie i ruch języka w ustach. Dba również o prawidłowy rozwój jamy ustnej, równomiernie rozkładając siłę nacisku języka na podniebienie.  Wąska i miękka podstawa smoczka sprzyja prawidłowemu zamykaniu ust dziecka, zmniejszając tym samym ryzyko powstawania wad zgryzu. Silikonowy smoczek w różnych rozmiarach Active Miękki, przezroczysty i higieniczny silikon to bezsmakowy i bezzapachowy materiał, który nie ulega zniekształceniom. Dostępny w 3. różnych rozmiarach: 0m+, 6m+ i 16m+, dostosowuje się do rozmiaru ust dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Model smoczka Chicco Physio Air to seria kolorowch smoczków, uspokajających pakowanych podwójnie. Kolor rożowy. Physio Air to smoczek z maksymalną cyrkulacją powietrza. W komplecie twarde etui do przechowywania smoczków. UWAGA: Zestaw 2 smoczków w danym kolrze wysyłamy losowo. Nie ma możliwości wyboru zestawu. 

Ortodontyczny smoczek Chicco Physio Air

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka

Smoczek ACTIVE został zaprojektowany tak, aby sprzyjać prawidłowemu rozwojowi języka i mięśni twarzy oraz rozwojowi anatomicznemu podniebienia i jamy ustnej.

  • Sprzyja naturalnemu ułożeniu języka w ustach. Drobne prążki imitują naturalne linie podniebienia. Nacięcie na smoczku i jego wygięta górna część umożliwiają naturalne ułożenie i ruch języka w ustach.
  • Dba również o prawidłowy rozwój jamy ustnej, równomiernie rozkładając siłę nacisku języka na podniebienie. 
  • Wąska i miękka podstawa smoczka sprzyja prawidłowemu zamykaniu ust dziecka, zmniejszając tym samym ryzyko powstawania wad zgryzu.

Silikonowy smoczek w różnych rozmiarach Active

Miękki, przezroczysty i higieniczny silikon to bezsmakowy i bezzapachowy materiał, który nie ulega zniekształceniom. Dostępny w 3. różnych rozmiarach: 0m+, 6m+ i 16m+, dostosowuje się do rozmiaru ust dziecka na każdym etapie jego rozwoju.

Model smoczka Chicco Physio Air to seria kolorowch smoczków, uspokajających pakowanych podwójnie. Kolor rożowy.

Physio Air to smoczek z maksymalną cyrkulacją powietrza.

W komplecie twarde etui do przechowywania smoczków.

UWAGA: Zestaw 2 smoczków w danym kolrze wysyłamy losowo. Nie ma możliwości wyboru zestawu. 

Dane techniczne

SKU TOW005985
Kod EAN 8058664058884
BLOZ 7 9077802
Kategoria SAP Karmienie i uspokajanie dzieci
Marka CHICCO
Stawka podatku VAT 5%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.