TOW005990 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/c/h/chicco_physio_air_6m_lumi.jpg CHICCO CC 00075033410000
TOW005990
Ocena
5/5
Podziel się
27
27.00
00
PLN
Cena Netto: 25,71 PLN
Wybrany wariantChicco Physio Air 6m+ Lumi
  1. 16 m+

    Chicco Physio Air 16m+ Lumi
  2. 0-6m

    Chicco Physio Air 0m+ Lumi

Wyróżniki

Silikonowy Maksymalna cyrkulacja powietrza Miękki i przezroczysty smoczek Świecą w ciemności

Opis

Ortodontyczny smoczek Chicco Physio Air Lumi Model smoczka Chicco Physio Air to seria kolorowch smoczków, uspokajających pakowanych podwójnie. Physio Air to smoczek z maksymalną cyrkulacją powietrza. Linia Lumi świeci w nocy. UWAGA: Zestaw 2 smoczków wysyłamy losowo. Nie ma możliwości wyboru zestawu. Zadbaj o zdrowie swojego dziecka Smoczek  został zaprojektowany tak, aby sprzyjać prawidłowemu rozwojowi języka i mięśni twarzy oraz rozwojowi anatomicznemu podniebienia i jamy ustnej. Sprzyja naturalnemu ułożeniu języka w ustach. Drobne prążki imitują naturalne linie podniebienia. Nacięcie na smoczku i jego wygięta górna część umożliwiają naturalne ułożenie i ruch języka w ustach. Dba również o prawidłowy rozwój jamy ustnej, równomiernie rozkładając siłę nacisku języka na podniebienie.  Wąska i miękka podstawa smoczka sprzyja prawidłowemu zamykaniu ust dziecka, zmniejszając tym samym ryzyko powstawania wad zgryzu. Silikonowy smoczek w różnych rozmiarach Miękki, przezroczysty i higieniczny silikon to bezsmakowy i bezzapachowy materiał, który nie ulega zniekształceniom. Dostępny w 3. różnych rozmiarach: 0 - 6 m, 6 - 12 m, 16 - 36 m, dostosowuje się do rozmiaru ust dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Zestaw zawiera 2 smoczki. W komplecie twarde etui do przechowywania smoczków.

Ortodontyczny smoczek Chicco Physio Air Lumi

Model smoczka Chicco Physio Air to seria kolorowch smoczków, uspokajających pakowanych podwójnie.

Physio Air to smoczek z maksymalną cyrkulacją powietrza.

Linia Lumi świeci w nocy.

UWAGA: Zestaw 2 smoczków wysyłamy losowo. Nie ma możliwości wyboru zestawu.

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka

Smoczek  został zaprojektowany tak, aby sprzyjać prawidłowemu rozwojowi języka i mięśni twarzy oraz rozwojowi anatomicznemu podniebienia i jamy ustnej.

  • Sprzyja naturalnemu ułożeniu języka w ustach. Drobne prążki imitują naturalne linie podniebienia. Nacięcie na smoczku i jego wygięta górna część umożliwiają naturalne ułożenie i ruch języka w ustach.
  • Dba również o prawidłowy rozwój jamy ustnej, równomiernie rozkładając siłę nacisku języka na podniebienie. 
  • Wąska i miękka podstawa smoczka sprzyja prawidłowemu zamykaniu ust dziecka, zmniejszając tym samym ryzyko powstawania wad zgryzu.

Silikonowy smoczek w różnych rozmiarach

Miękki, przezroczysty i higieniczny silikon to bezsmakowy i bezzapachowy materiał, który nie ulega zniekształceniom. Dostępny w 3. różnych rozmiarach: 0 - 6 m, 6 - 12 m, 16 - 36 m, dostosowuje się do rozmiaru ust dziecka na każdym etapie jego rozwoju.

Zestaw zawiera 2 smoczki.

W komplecie twarde etui do przechowywania smoczków.

Dane techniczne

SKU TOW005990
Kod EAN 8058664058877
BLOZ 7 9077813
Kategoria SAP Karmienie i uspokajanie dzieci
Marka CHICCO
Stawka podatku VAT 5%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.