TOW010854 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel_jet_smart_kit_akcesoria_zestaw_www.jpg MEDEL MEDEL 95154
TOW010854
Ocena
5/5
Podziel się
84
84.00
00
PLN
Cena Netto: 77,78 PLN

Wyróżniki

Do inhalatora Medel Smart Pełen zestaw Dla dorosłych i dzieci

Opis

Zestaw Medeljet Smart Kit to bogaty zestaw akcesoriów: nebulizator; Wielkość cząsteczki nebulizacji - skuteczne leczenie górnych dróg oddechowych. 4,12 μm (MMAD) inhalacja będzie skuteczna dla oskrzeli i płuc oraz dolegliwości z nimi związanymi. Cząsteczki wielkości między 2 a 5 μm będą najlepiej wchłaniały się w oskrzelach i oskrzelikach. Niezależnie od tego parametru, nawilżanie górnych dróg oddechowych przy użyciu roztworu soli fizjologicznej zawsze przyniesie ulgę i ułatwi oddychanie, dotyczy to osób w każdym wieku. ustnik; końcówka do nosa; klasyczna maska pediatryczna; klasyczna maska dla dorosłych; Miękkie maski pomagają w nebulizacji dzieci. Dzięki nim lekarstwo nie ucieka i nie podrażnia oczu i skóry twarzy. Metalowy element na masce pozwala optymalnie ją dopasować do nosa by były jeszcze bardziej szczelne. Miękkie wykończenie rantu maski nie podrażnia delikatnej, dziecięcej skóry. Nacięcia w maskach sprawiają że maseczki są bezpieczne dla użytkowników w każdym wieku. filtry do inhalatora - 5 sztuk; przewód powietrzny. Zestaw odpowiedni do inhalatora Medel Smart.  

Zestaw Medeljet Smart Kit to bogaty zestaw akcesoriów:

  • nebulizator;

Wielkość cząsteczki nebulizacji - skuteczne leczenie górnych dróg oddechowych.

4,12 μm (MMAD) inhalacja będzie skuteczna dla oskrzeli i płuc oraz dolegliwości z nimi związanymi. Cząsteczki wielkości między 2 a 5 μm będą najlepiej wchłaniały się w oskrzelach i oskrzelikach. Niezależnie od tego parametru, nawilżanie górnych dróg oddechowych przy użyciu roztworu soli fizjologicznej zawsze przyniesie ulgę i ułatwi oddychanie, dotyczy to osób w każdym wieku.

  • ustnik;

  • końcówka do nosa;

  • klasyczna maska pediatryczna;

  • klasyczna maska dla dorosłych;

Miękkie maski pomagają w nebulizacji dzieci.

Dzięki nim lekarstwo nie ucieka i nie podrażnia oczu i skóry twarzy. Metalowy element na masce pozwala optymalnie ją dopasować do nosa by były jeszcze bardziej szczelne. Miękkie wykończenie rantu maski nie podrażnia delikatnej, dziecięcej skóry. Nacięcia w maskach sprawiają że maseczki są bezpieczne dla użytkowników w każdym wieku.

  • filtry do inhalatora - 5 sztuk;

  • przewód powietrzny.

Zestaw odpowiedni do inhalatora Medel Smart.

 

Dane techniczne

SKU TOW010854
Kod EAN 8057017951544
Kategoria SAP Inhalatory - akcesoria i kompl
Marka MEDEL
Stawka podatku VAT 8%

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.