TOW011681 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/f/a/family_plus_elefante_1__1.jpg MEDEL MEDEL 95200
TOW011681
Ocena
5/5
Podziel się
25
25.00
00
PLN
Cena Netto: 23,15 PLN

Opis

Bardzo mała maska Medel do inhalacji dla dzieci - niemowląt i noworodków. Bardzo często, maski z nebulizatorem dla dzieci okazują się zbyt duże dla tych najmłodszych pacjentów, w związku z tym w ofercie naszego sklepu pojawiła się maska dla noworodków i niemowląt, w rozmiarze "S". Pojęcie "dziecko" jest dość ogólne, dlatego kupując maskę dziecięcą rodzice noworodków i niemowląt często przeżywają rozczarowanie zbyt dużym rozmiarem produktu, dedykowanego dla nieco starszych pacjentów. Malutka maska do inhalacji (nebulizacji), pozwala na skuteczną i efektywną terapię najmłodszych. Maseczka posiada adekwatne wymiary i jest certyfikowanym, bezpiecznym wyrobem medycznym. Zalety maseczki niemowlęcej Medel: - maska do inhalacji dla niemowlaka i noworodka (dla najmłodszych pacjentów), - niewielkie, adekwatne wymiary, - produkt pakowany pojedynczo, - wyrób medyczny, z odpowiednimi certyfikatami, - miękka maska i obwódka umożliwia dostosowanie maski do kształtu twarzy pacjenta, -posiada wycięte otwory bezpieczeństwa, - wyprodukowana z nietoksycznych materiałów.  

Bardzo mała maska Medel do inhalacji dla dzieci - niemowląt i noworodków.

Bardzo często, maski z nebulizatorem dla dzieci okazują się zbyt duże dla tych najmłodszych pacjentów, w związku z tym w ofercie naszego sklepu pojawiła się maska dla noworodków i niemowląt, w rozmiarze "S". Pojęcie "dziecko" jest dość ogólne, dlatego kupując maskę dziecięcą rodzice noworodków i niemowląt często przeżywają rozczarowanie zbyt dużym rozmiarem produktu, dedykowanego dla nieco starszych pacjentów.

Malutka maska do inhalacji (nebulizacji), pozwala na skuteczną i efektywną terapię najmłodszych. Maseczka posiada adekwatne wymiary i jest certyfikowanym, bezpiecznym wyrobem medycznym.

Zalety maseczki niemowlęcej Medel:

- maska do inhalacji dla niemowlaka i noworodka (dla najmłodszych pacjentów),

- niewielkie, adekwatne wymiary,

- produkt pakowany pojedynczo,

- wyrób medyczny, z odpowiednimi certyfikatami,

- miękka maska i obwódka umożliwia dostosowanie maski do kształtu twarzy pacjenta,

-posiada wycięte otwory bezpieczeństwa,

- wyprodukowana z nietoksycznych materiałów.

 

Dane techniczne

SKU TOW011681
Kod EAN 8057017952008
Kategoria SAP Inhalatory - akcesoria i kompl
Marka MEDEL
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.