TOW010359 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-ufo-grzebien-na-wszy-z-lampka-led-pudelko-grzebien-turkusowy-min.jpg VITAMMY VITAMMY LC-10T
TOW010359
Ocena
5/5
Podziel się
Wybrany wariantVITAMMY Ufo turkusowy
  1. limonka

    VITAMMY Ufo limonka
  2. koralowy

    VITAMMY Ufo koralowy

Wyróżniki

Elektroniczny Doraźna pomoc Bez chemii Dioda led podświetla skórę Skuteczny Bezpieczny

Opis

Bezpiecznie, cicho i efektywnie pozbądź się wszy w trakcie czesania włosów. W przeciwności do środków chemicznych Vitammy ufo nie ma nieprzyjemnego zapachu powoduje alergii i nie podrażnia skóry. UFO zabija dorosłe wszy niewielkim ładunkiem elektrycznym, całkowicie bezpiecznym dla ludzi. Łatwy w użyciu, z jasną diodą LED, która pomaga dostrzec wszy. W trakcie przeczesywania suchych włosów głowy, urządzenie przesyła niewielki ładunek elektryczny do metalowych zębów grzebienia. W momencie kontaktu grzebienia z dorosłą wszą, ładunek elektryczny zabija wesz. Pomarańczowa lampka Alarmu Wykrycia Wszy zapali się gdy wesz zostanie wykryta, zabita i złapana w grzebień. Usuń martwą wszę (lampka zgaśnie) i kontynuuj przeczesywanie włosów. Vitammy UFO zabija dorosłe osobniki. Pomaga również usunąć gnidy, ale nie zabija jaj, których część może utrzymać się na włosach. W wesołych kolorach: koralowym, turkusowym i limonkowym. W zestawie: lupka, szczoteczka, bateria aaa. Przed użyciem: Włosy muszą być suche przed użyciem grzebienia Vitammy UFO. Nie wolno używać grzebienia w połącze­niu z szamponami czy innymi rodzajami substancji zwalczających wszy. Dla otrzymania najlepszych rezultatów włosy powinne być czyste i nie pokryte żadnymi kosmetykami stylizującymi ta­kimi jak żel, czy pianka do włosów. Przed użyciem grzebienia Vitammy UFO rozczesz włosy zwykłym grzebieniem lub szczotką, tak żeby włosy nie były splątane - ułatwi to działanie grzebienia UFO. Zęby grzebienia UFO są celowo ustawione blisko siebie i mogą się łatwo blokować w nierozczesanych włosach. Zaleca się stosowanie urządzenia co 2-3 dni przez 16 dni by mieć pewność, że wszystkie wszy zostały zlikwidowane.  

Bezpiecznie, cicho i efektywnie pozbądź się wszy w trakcie czesania włosów.

W przeciwności do środków chemicznych Vitammy ufo nie ma nieprzyjemnego zapachu powoduje alergii i nie podrażnia skóry. UFO zabija dorosłe wszy niewielkim ładunkiem elektrycznym, całkowicie bezpiecznym dla ludzi.

Łatwy w użyciu, z jasną diodą LED, która pomaga dostrzec wszy.

W trakcie przeczesywania suchych włosów głowy, urządzenie przesyła niewielki ładunek elektryczny do metalowych zębów grzebienia. W momencie kontaktu grzebienia z dorosłą wszą, ładunek elektryczny zabija wesz. Pomarańczowa lampka Alarmu Wykrycia Wszy zapali się gdy wesz zostanie wykryta, zabita i złapana w grzebień. Usuń martwą wszę (lampka zgaśnie) i kontynuuj przeczesywanie włosów. Vitammy UFO zabija dorosłe osobniki. Pomaga również usunąć gnidy, ale nie zabija jaj, których część może utrzymać się na włosach.

W wesołych kolorach: koralowym, turkusowym i limonkowym.

W zestawie: lupka, szczoteczka, bateria aaa.

vitammy ufo

Przed użyciem:

Włosy muszą być suche przed użyciem grzebienia Vitammy UFO.

Nie wolno używać grzebienia w połącze­niu z szamponami czy innymi rodzajami substancji zwalczających wszy.

Dla otrzymania najlepszych rezultatów włosy powinne być czyste i nie pokryte żadnymi kosmetykami stylizującymi ta­kimi jak żel, czy pianka do włosów.

Przed użyciem grzebienia Vitammy UFO rozczesz włosy zwykłym grzebieniem lub szczotką, tak żeby włosy nie były splątane - ułatwi to działanie grzebienia UFO. Zęby grzebienia UFO są celowo ustawione blisko siebie i mogą się łatwo blokować w nierozczesanych włosach.

Zaleca się stosowanie urządzenia co 2-3 dni przez 16 dni by mieć pewność, że wszystkie wszy zostały zlikwidowane.

 

Dane techniczne

SKU TOW010359
Kod EAN 4710953421130
BLOZ 7 9090892
Kategoria SAP Grzebienie na wszy i gnidy
Marka VITAMMY
Zasilanie Baterie
Waga urządzenia 40 g
Wymiary 87 x 60 x 37 mm
Skład zestawu elektroniczny grzebień, lupka, szczoteczka, bateria aaa
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/i/n/instrukcja-grzebien_elektryczny-vitammy-ufo.pdf Powiadomienie URPLWMiPB Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.