TOW012731 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy-fino_-model-1511w_1512_-sunset_turquoise_-box-2-min_1.jpg VITAMMY VITAMMY CL-S1512
TOW012731
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
30
30.00
00
PLN
Cena Netto: 24,39 PLN

Wyróżniki

Grzebień z długimi i podwójnie gwintowanymi zębami Grzebień z gładkimi i gęstymi zębami Naturalna metoda Ekologiczny sposób na wszy Sprawdzi się dla alergików i dzieci 100 % skuteczności

Opis

Vitammy Fino na wszy, bez recepty Wszy to małe owady żyjące we włosach i na skórze głowy. Gnidy to maleńkie jaja wszy, są mniejsze niż 0,5 mm. Gnidy okryte biała osłonka chitynowa przytwierdzają się mocno do włosów. Długie, gęsto rozstawione zęby grzebienia zostały zaprojektowane tak, by umożliwić oddzielenie wszy i gnid z włosów. Okrągły przekrój zębów grzebienia ułatwia rozczesywanie i nie niszczy włosów. Jak się pozbyć wszy? Rozczesz włosy zwykłą szczotka/ grzebieniem, by ułatwić rozczesywanie tym gęstym grzebieniem. Wlosy powinne być suche. Starannie przeczesuj włosy, pasmo po paśmie, uważnie obserwując wszystkie miejsca gdzie mogą ukrywać się wszy i gnidy. Wbudowane szkło powiększające pozwala pozbyć się nawet najmniejszych wszy i sprawdzić dokładnie wszystkie miejsca. Powtarzaj zabieg kilkakrotnie jeśli to konieczne, zwłaszcza w okresie infekcji lub jako środek zapobiegawczy. Vitammy Fino naturalna metoda na wszy Naturalna, mechaniczna i całkowicie ekologiczna metoda- doskonała dla alergików i dzieci. Bardziej efektywne niż inne sposoby walki z wszami, które rzadko osiągają 100 % skuteczności. Specjalnie opracowane do wszystkich rodzajów fryzur i włosów, do wyczesywania wszy i gnid. Podwójnie gwintowane, długie zęby pozwalają szybko i skutecznie ściągać gnidy. Gęste zęby nie przepuszczą żadnej wszy. Odwrotne działanie jest również możliwe, wszystko zależy od potrzeb użytkownika.    

Vitammy Fino na wszy, bez recepty

Wszy to małe owady żyjące we włosach i na skórze głowy. Gnidy to maleńkie jaja wszy, są mniejsze niż 0,5 mm. Gnidy okryte biała osłonka chitynowa przytwierdzają się mocno do włosów. Długie, gęsto rozstawione zęby grzebienia zostały zaprojektowane tak, by umożliwić oddzielenie wszy i gnid z włosów. Okrągły przekrój zębów grzebienia ułatwia rozczesywanie i nie niszczy włosów.

Jak się pozbyć wszy?

Rozczesz włosy zwykłą szczotka/ grzebieniem, by ułatwić rozczesywanie tym gęstym grzebieniem. Wlosy powinne być suche. Starannie przeczesuj włosy, pasmo po paśmie, uważnie obserwując wszystkie miejsca gdzie mogą ukrywać się wszy i gnidy. Wbudowane szkło powiększające pozwala pozbyć się nawet najmniejszych wszy i sprawdzić dokładnie wszystkie miejsca. Powtarzaj zabieg kilkakrotnie jeśli to konieczne, zwłaszcza w okresie infekcji lub jako środek zapobiegawczy.

Vitammy Fino naturalna metoda na wszy

Naturalna, mechaniczna i całkowicie ekologiczna metoda- doskonała dla alergików i dzieci.

Bardziej efektywne niż inne sposoby walki z wszami, które rzadko osiągają 100 % skuteczności.

Specjalnie opracowane do wszystkich rodzajów fryzur i włosów, do wyczesywania wszy i gnid.

Podwójnie gwintowane, długie zęby pozwalają szybko i skutecznie ściągać gnidy.

Gęste zęby nie przepuszczą żadnej wszy.

Odwrotne działanie jest również możliwe, wszystko zależy od potrzeb użytkownika.

 

 

Dane techniczne

SKU TOW012731
Kod EAN 5901793640105
Kategoria SAP Grzebienie na wszy i gnidy
Marka VITAMMY
Skład zestawu Grzebień z długimi, podwójnie gwintowanymi zębami; Grzebień z gładkimi, gęstymi zębami; Lupka
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.