USL000106 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/i/miniatura-porada-paulina-produkt.jpg MEDELA
USL000106
Ocena
5/5
Podziel się
190
190.00
00
PLN
Cena Netto: 154,47 PLN
Wybrany wariantVideo konsultacja z Pauliną Nowińską
  1. Pierwsza wizyta 60min

    Video konsultacja z Pauliną Nowińską
  2. Wizyta kontrolna 30min

    Wizyta kontrolna z Pauliną Nowińską

Opis

Nazywam się Paulina Nowińska i jestem położną oraz Certyfikowaną Doradczynią Laktacyjną. Pracuję na sali porodowej, a także wspieram kobiety w okresie okołoporodowym prowadząc zajęcia z zakresu laktacji oraz pielęgnacji dziecka. W pracy, jako doradca i położna dopasowuję się do potrzeb oraz oczekiwań rodziców. Zawsze szukam indywidualnych rozwiązań, a swoją pracę mogę określić jako niesienie wsparcia kobietom i ich rodzinom. Interesuję się i specjalizuję w problemach laktacyjnych, które są wynikiem skróconych wędzidełek języka u dzieci. Wiedzę z tej dziedziny uzyskałam szkoląc się w Londynie. Jak kupić poradę? Kup poradę laktacyjną online u wybranej konsultantki, wypełniając formularz zamówienia z danymi kontaktowymi i opłacając ją korzystając z naszych wygodnych form płatności, Po opłaceniu porady, na Twój adres e-mail, otrzymasz informację potwierdzającą zakup porady oraz wszystkie informacje dotyczące jej realizacji, W ciągu maksymalnie 24 godzin od złożenia zamówienia, wybrana przez Ciebie konsultantka skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby umówić dokładny termin i godzinę przeprowadzenia porady, Po potwierdzeniu terminu, na Twój adres e-mail, konsultantka wyśle formularze danych związanych z laktacją: wypełnij je i odeślij do konsultantki przed poradą. Pozwoli to na dokładne omówienie nurtujących Cię problemów podczas porady (prosimy o wypełnienie formularzy elektronicznie w przesłanych wersjach edytora MS Word). Przed konsultacją otrzymasz link do wirtualnego pokoju konsultacyjnego na platformie komunikacyjnej zoom, Przed poradą przygotuj dwa urządzenia (telefon i komputer lub dwa telefony), którymi połączysz się na czas konsultacji. Na telefonie / telefonach zainstaluj bezpłatną aplikację zoom.us. Na komputerze połączysz się bez konieczności instalacji aplikacji – wystarczy tylko kliknąć w przesłany link. Upewnij się, że w Twoich urządzeniach działają mikrofony i kamery. Zarezerwuj sobie 60 minut na konsultację, Po zakończeniu konsultacji na Twój adres e-mail otrzymasz zalecenia i plan dalszych działań, Konsultacje odbywają się między godziną 8.00 – 20.00 Przed poradą, koniecznie zapoznaj się z informacjami „Przygotowanie do video-konsultacji". Przygotowanie do video-konsultacji Rekomendowany czas video-konsultacji to 60 minut. Spotkanie odbywa się poprzez aplikację zoom.us. W trakcie spotkania dobrze jest mieć kogoś do pomocy. Jeśli porada ma dotyczyć techniki karmienia dziecko powinno być aktywne i nienajedzone. Potrzebujesz dwóch urządzeń z kamerą (telefon i komputer lub dwa telefony) i połączeniem z internetem Miej pod ręką posiadane i stosowane akcesoria laktacyjne Przygotuj książeczkę zdrowia dziecka – przede wszystkim posiadaj informację o porodzie, dziecku, wadze dziecka. Będzie potrzebna lista przyjmowanych leków w ciąży i po porodzie Jeśli posiadasz wagę do ważenia, miej ją w pobliżu Bądź gotowa do karmienia dziecka w trakcie trwania video-konsultacji.

Nazywam się Paulina Nowińska i jestem położną oraz Certyfikowaną Doradczynią Laktacyjną. Pracuję na sali porodowej, a także wspieram kobiety w okresie okołoporodowym prowadząc zajęcia z zakresu laktacji oraz pielęgnacji dziecka. W pracy, jako doradca i położna dopasowuję się do potrzeb oraz oczekiwań rodziców.

Zawsze szukam indywidualnych rozwiązań, a swoją pracę mogę określić jako niesienie wsparcia kobietom i ich rodzinom. Interesuję się i specjalizuję w problemach laktacyjnych, które są wynikiem skróconych wędzidełek języka u dzieci. Wiedzę z tej dziedziny uzyskałam szkoląc się w Londynie.

poradnia laktacyjna on line

Jak kupić poradę?

Kup poradę laktacyjną online u wybranej konsultantki, wypełniając formularz zamówienia z danymi kontaktowymi i opłacając ją korzystając z naszych wygodnych form płatności,

Po opłaceniu porady, na Twój adres e-mail, otrzymasz informację potwierdzającą zakup porady oraz wszystkie informacje dotyczące jej realizacji,

W ciągu maksymalnie 24 godzin od złożenia zamówienia, wybrana przez Ciebie konsultantka skontaktuje się z Tobą telefonicznie, aby umówić dokładny termin i godzinę przeprowadzenia porady,

Po potwierdzeniu terminu, na Twój adres e-mail, konsultantka wyśle formularze danych związanych z laktacją: wypełnij je i odeślij do konsultantki przed poradą. Pozwoli to na dokładne omówienie nurtujących Cię problemów podczas porady (prosimy o wypełnienie formularzy elektronicznie w przesłanych wersjach edytora MS Word).

Przed konsultacją otrzymasz link do wirtualnego pokoju konsultacyjnego na platformie komunikacyjnej zoom,

Przed poradą przygotuj dwa urządzenia (telefon i komputer lub dwa telefony), którymi połączysz się na czas konsultacji. Na telefonie / telefonach zainstaluj bezpłatną aplikację zoom.us. Na komputerze połączysz się bez konieczności instalacji aplikacji – wystarczy tylko kliknąć w przesłany link. Upewnij się, że w Twoich urządzeniach działają mikrofony i kamery.

Zarezerwuj sobie 60 minut na konsultację,

Po zakończeniu konsultacji na Twój adres e-mail otrzymasz zalecenia i plan dalszych działań,

Konsultacje odbywają się między godziną 8.00 – 20.00

Przed poradą, koniecznie zapoznaj się z informacjami „Przygotowanie do video-konsultacji".

Przygotowanie do video-konsultacji

Rekomendowany czas video-konsultacji to 60 minut. Spotkanie odbywa się poprzez aplikację zoom.us. W trakcie spotkania dobrze jest mieć kogoś do pomocy.

Jeśli porada ma dotyczyć techniki karmienia dziecko powinno być aktywne i nienajedzone.

Potrzebujesz dwóch urządzeń z kamerą (telefon i komputer lub dwa telefony) i połączeniem z internetem

Miej pod ręką posiadane i stosowane akcesoria laktacyjne

Przygotuj książeczkę zdrowia dziecka – przede wszystkim posiadaj informację o porodzie, dziecku, wadze dziecka.

Będzie potrzebna lista przyjmowanych leków w ciąży i po porodzie

Jeśli posiadasz wagę do ważenia, miej ją w pobliżu

Bądź gotowa do karmienia dziecka w trakcie trwania video-konsultacji.

Dane techniczne

SKU USL000106
Marka MEDELA
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.