TOW014973 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/n/a/naklejki-termometrowe-dla-dzieci-vitammy-thermo-stickers-opakowanie-i-produkt-min.jpg VITAMMY VITAMMY STICKER5
TOW014973
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość Bestseller
17
17.00
00
PLN
Cena Netto: 13,82 PLN

Wyróżniki

łatwe do stosowania przyjazne dzieciom przydatne podczas infekcji

Opis

Naklejka THERMO STICKERS jest wskaźnikiem temperatury i może służyć do ciągłego kontrolowania gorączki z dokładnością 1°C, ponieważ umieszczona na ciele dziecka w sposób wizualny stale pokazuje poziom temperatury aż do 48h. Może być stosowana na czole, pod pachą czy na klatce piersiowej dziecka. Przyjazna i poręczna forma termometru Dzięki niewielkim rozmiarom i płaskiej strukturze możesz je ze sobą wszędzie zabierać. Kolorowe, przyjazne motywy dziecięce ułatwiają stosowanie u dzieci - sprawdzanie temperatury stanie się nie tylko mniej kłopotliwe dla rodzica czy opiekuna - stanie się wydarzeniem dla dziecka. Instrukcja użycia 1. Odklej warstwę zabezpieczającą i przyklej naklejkę THERMO STICKERS do czoła, pod pachą lub na klatce piersiowej dziecka. 2. Symbol N (NORMALNA) pojawiający się w dużym kółku oznacza normalną temperaturę ciała. W pozostałych przypadkach wynik liczbowy pojawi się w jednym z czterech małych kółek wskazujących ciepło ciała (uzyskanie 2 wyników w małych kółkach oznacza temperaturę pośrednią między tymi 2 wynikami). OSTRZEŻENIA! Naklejki THERMO STICKERS nie powinny być stosowane do kontroli poważnych problemów zdrowotnych, ponieważ są jedynie wskaźnikami temperatury. Zawsze używaj termometru do potwierdzania odczytów temperatury, szczególnie jeśli zauważysz jakieś nietypowe odczyty! Nie polegaj tylko na odczytach temperatury. Jeśli masz wątpliwości, zasięgnij porady lekarza! Nie używaj w przypadku stwierdzenia uszkodzenia naklejki! Ten produkt nie jest zabawką! Nie pozwól dziecku wkładać produktu do ust, żuć ani połykać. Należy zawsze stosować nadzór osoby dorosłej! Nie należy używać naklejek w miejscach zbyt gorących lub zbyt zimnych, ani podczas jedzenia lub ćwiczeń! W przypadku zaczerwienienia, swędzenia lub uczulenia w miejscu umieszczenia naklejki, należy przerwać stosowanie produktu i zasięgnąć porady lekarza! Nie należy utrzymywać na skórze dłużej niż 48 godzin! Przechowywanie Produkt należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i unikać narażenia na ciepło lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Właściwości Skład: Ciekły kryształ, PET, papier samoprzylepny - atestowane pod kątem zawartości szkodliwych substancji. Zakres pomiaru: 35-40°C Precyzja pomiaru: 1°C Czas pomiaru: 15 sekund

Naklejka THERMO STICKERS jest wskaźnikiem temperatury i może służyć do ciągłego kontrolowania gorączki z dokładnością 1°C, ponieważ umieszczona na ciele dziecka w sposób wizualny stale pokazuje poziom temperatury aż do 48h.

Może być stosowana na czole, pod pachą czy na klatce piersiowej dziecka.

VITAMMY THERMO STICKERS

Przyjazna i poręczna forma termometru

Dzięki niewielkim rozmiarom i płaskiej strukturze możesz je ze sobą wszędzie zabierać. Kolorowe, przyjazne motywy dziecięce ułatwiają stosowanie u dzieci - sprawdzanie temperatury stanie się nie tylko mniej kłopotliwe dla rodzica czy opiekuna - stanie się wydarzeniem dla dziecka.

Instrukcja użycia

1. Odklej warstwę zabezpieczającą i przyklej naklejkę THERMO STICKERS do czoła, pod pachą lub na klatce piersiowej dziecka.

2. Symbol N (NORMALNA) pojawiający się w dużym kółku oznacza normalną temperaturę ciała.

W pozostałych przypadkach wynik liczbowy pojawi się w jednym z czterech małych kółek wskazujących ciepło ciała (uzyskanie 2 wyników w małych kółkach oznacza temperaturę pośrednią między tymi 2 wynikami).

OSTRZEŻENIA!

Naklejki THERMO STICKERS nie powinny być stosowane do kontroli poważnych problemów zdrowotnych, ponieważ są jedynie wskaźnikami temperatury.

Zawsze używaj termometru do potwierdzania odczytów temperatury, szczególnie jeśli zauważysz jakieś nietypowe odczyty! Nie polegaj tylko na odczytach temperatury.

Jeśli masz wątpliwości, zasięgnij porady lekarza!

Nie używaj w przypadku stwierdzenia uszkodzenia naklejki!

Ten produkt nie jest zabawką! Nie pozwól dziecku wkładać produktu do ust, żuć ani połykać.

Należy zawsze stosować nadzór osoby dorosłej!

Nie należy używać naklejek w miejscach zbyt gorących lub zbyt zimnych, ani podczas jedzenia lub ćwiczeń!

W przypadku zaczerwienienia, swędzenia lub uczulenia w miejscu umieszczenia naklejki, należy przerwać stosowanie produktu i zasięgnąć porady lekarza!

Nie należy utrzymywać na skórze dłużej niż 48 godzin!

Przechowywanie

Produkt należy przechowywać w chłodnym, suchym miejscu i unikać narażenia na ciepło lub bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Właściwości

Skład: Ciekły kryształ, PET, papier samoprzylepny - atestowane pod kątem zawartości szkodliwych substancji.

Zakres pomiaru: 35-40°C

Precyzja pomiaru: 1°C

Czas pomiaru: 15 sekund

Dane techniczne

SKU TOW014973
Kod EAN 5901793641522
Kategoria SAP Termometry pozostałe
Marka VITAMMY
Gwarancja 36
Rodzaj i funkcje termometru ciekłorystaliczny, kolorowa interpretacja wyników, pomiar na czole, pomiar pod pachą, temperatura ciała, temperatura powierzchni
Automatyczne wyłączenie Tak
Stawka podatku VAT 23%

Pliki do pobrania

Deklaracja zgodności

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.