TOW011624 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/z/szczoteczka_elektryczna_do_z_b_w_transformers_light_and_sound_toothbrush_lta_3__2.jpg FIREFLY FIREFLY LIGHT TR
TOW011624
Ocena
5/5
Podziel się
34
34.00
00
PLN
Cena Netto: 27,64 PLN

Wyróżniki

Transformers Zasuwka na główkę Świeci i wydaje dźwięki

Opis

Szczoteczka do zębów Transformers 3 + Codzienne dbanie o higienę jamy ustnej stanowi dla dzieci obowiązek, którego zazwyczaj starają się unikać, na czym cierpi zdrowie ich uzębienia. Rozwiązaniem tego problemu jest seria produktów z nadrukiem Transformers- jednej z najbardziej popularnych serii wśród najmłodszych. Szczoteczka do zębów Transformers chroni delikatne dziecięce zęby przed powstawaniem szkodliwej próchnicy i dba o zdrowie dziąseł. Piękna grafika ma zaciekawić dziecko i przyzwyczaić do codziennej higieny jamy ustnej. Delikatna dla zębów i dziąseł miękka ręczna szczoteczka do zębów. Z zasuwką ochraniającą główkę szczoteczki. Odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Szczoteczka świeci i wydaje dźwięki. Dzięki temu dzieci myją zęby dłużej i chętniej. Szczoteczka w kolorze żółtym na której jest jeden z bohaterów Transformers- Bumblebee.   W ofercie także inne szczoteczki z bohaterami bajek:

Szczoteczka do zębów Transformers 3 +

Codzienne dbanie o higienę jamy ustnej stanowi dla dzieci obowiązek, którego zazwyczaj starają się unikać, na czym cierpi zdrowie ich uzębienia. Rozwiązaniem tego problemu jest seria produktów z nadrukiem Transformers- jednej z najbardziej popularnych serii wśród najmłodszych.

Szczoteczka do zębów Transformers chroni delikatne dziecięce zęby przed powstawaniem szkodliwej próchnicy i dba o zdrowie dziąseł. Piękna grafika ma zaciekawić dziecko i przyzwyczaić do codziennej higieny jamy ustnej.

Delikatna dla zębów i dziąseł miękka ręczna szczoteczka do zębów.

Firefly-szczoteczki-do-zebow-dla-dzieci

Z zasuwką ochraniającą główkę szczoteczki.

Odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Szczoteczka świeci i wydaje dźwięki. Dzięki temu dzieci myją zęby dłużej i chętniej.

Szczoteczka w kolorze żółtym na której jest jeden z bohaterów Transformers- Bumblebee.

 

W ofercie także inne szczoteczki z bohaterami bajek:

firefly

Dane techniczne

SKU TOW011624
Kod EAN 000
BLOZ 7 9092378
Kategoria SAP Szczoteczki elektryczne pozostałe
Marka FIREFLY
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.