TOW011577 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/s/z/szczoteczka_elektryczna_do_z_b_w_avengers_ready_go_light_up_toothbrush_czerwona_6_.jpg FIREFLY FIREFLY READY AV
TOW011577
Ocena
5/5
Podziel się

Wyróżniki

Prosta sygnalizacja pokaże czas mycia zębów Avengers Myje dokładniej

Opis

Szczoteczka do zębów Avengers 3 + Codzienne dbanie o higienę jamy ustnej stanowi dla dzieci obowiązek, którego zazwyczaj starają się unikać, na czym cierpi zdrowie ich uzębienia. Rozwiązaniem tego problemu jest seria produktów z nadrukiem Avengers- jednej z najbardziej popularnych serii wśród najmłodszych. Szczoteczka do zębów Avengers chroni delikatne dziecięce zęby przed powstawaniem szkodliwej próchnicy i dba o zdrowie dziąseł. Piękna grafika ma zaciekawić dziecko i przyzwyczaić do codziennej higieny jamy ustnej. Czyści zęby dziecka dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna. Delikatna dla zębów i dziąseł miękka ręczna szczoteczka do zębów. Odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia. Szczoteczka świeci po kolei na: zielono, pomarańczowo i czerwono by jak sygnalizacja uliczna pokazać dziecku odpowiedni czas mycia zębów- 1 minutę. Zielone- zacznij myć. Pomarańczowe- myj dalej. Czerwone- już wystarczy. Szczoteczka w kolorze czerwonym z bohaterem Avengers- Iron Man. Szczoteczki zakończone są przyssawką by trzymały się stabilnie zlewu. Mniejsze ryzyko przewrócenia szczoteczki oznacza mniej sprzątania. W ofercie także inne szczoteczki z bohaterami bajek:

Szczoteczka do zębów Avengers 3 +

Codzienne dbanie o higienę jamy ustnej stanowi dla dzieci obowiązek, którego zazwyczaj starają się unikać, na czym cierpi zdrowie ich uzębienia. Rozwiązaniem tego problemu jest seria produktów z nadrukiem Avengers- jednej z najbardziej popularnych serii wśród najmłodszych.

Szczoteczka do zębów Avengers chroni delikatne dziecięce zęby przed powstawaniem szkodliwej próchnicy i dba o zdrowie dziąseł. Piękna grafika ma zaciekawić dziecko i przyzwyczaić do codziennej higieny jamy ustnej.

Czyści zęby dziecka dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.

Delikatna dla zębów i dziąseł miękka ręczna szczoteczka do zębów.

Odpowiednie dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Szczoteczka świeci po kolei na: zielono, pomarańczowo i czerwono by jak sygnalizacja uliczna pokazać dziecku odpowiedni czas mycia zębów- 1 minutę.

Zielone- zacznij myć.

Pomarańczowe- myj dalej.

Czerwone- już wystarczy.

Szczoteczka w kolorze czerwonym z bohaterem Avengers- Iron Man.

Szczoteczki zakończone są przyssawką by trzymały się stabilnie zlewu. Mniejsze ryzyko przewrócenia szczoteczki oznacza mniej sprzątania.

W ofercie także inne szczoteczki z bohaterami bajek:

firefly

Dane techniczne

SKU TOW011577
Kod EAN 672935847779
BLOZ 7 9092405
Kategoria SAP Szczoteczki elektryczne pozostałe
Marka FIREFLY
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.