TOW012768 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/c/h/chicco_respira_sano_humi_hot_advance_hot_steam_humidifier_ref_95950_1_pcs.-800x600.png CHICCO CC 00009595000000
TOW012768
Ocena
5/5
Podziel się
361
361.00
00
PLN
Cena Netto: 293,50 PLN

Wyróżniki

Chicco nawilżacz powietrza nawilżacz parowy dla dziecka

Opis

Chicco Humi Hot Advance Nawilżacz powietrza dla dzieci Nawilżacze powietrza Chicco zapewniają nawilżanie suchego powietrza praktycznie przez całą noc – od 7 do 8 godzin. W momencie, gdy zabraknie wody, automatyczny wyłącznik wyłącza urządzenie. Dobre nawilżacze powietrza to produkty, które zapewniają najlepsze warunki dla zdrowia i dobrego samopoczucia dziecka!Nawilżacze powietrza dla dzieci Chicco przywracają optymalny poziom wilgotności i nawilżenia powietrza, co pomaga uniknąć przeziębieńi dolegliwości spowodowanych suchym powietrzem. Nawilżacz gorącej pary Chicco podgrzewając wodę, rozprowadza gorącą parę, szczególnie wskazaną do łagodzenia kaszlu i przeziębienia, ponieważ nawilża, rozpuszcza śluz i pomaga dziecku lepiej oddychać. Jest ideany do zarówno dużych jak i niewielkich pomieszczeń.  Zalety Nawilżacza Chicco Humi Hot Advance: pomaga łagodzić dolegliwości układu oddechowego, automatycznie wyłącza się po 7 godzinach, zawiera tackę na dolanie olejku i stworzenie z nawilżacza urządzenia do aromaterapii Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza Chicco pozwalają także na stosowanie aromaterapii. Wystarczy wlać wybrany olejek eteryczny na specjalną tackę, a para wodna unosząca się z nawilżacza będzie roznosić po mieszkaniu piękny zapach. Jeśli użyjemy olejku o działaniu leczniczym na drogi oddechowe, efekt nawilżenia i złagodzenia śluzówki dróg oddechowych dziecka (a przy okazji naszych) będzie jeszcze lepszy! Chicco Nawilżacz powietrza Humi Hot Advance zawiera dodatkowy system bezpieczeństwa, który powoduje, że gdy woda w zbiorniku się wyczerpie, produkt wyłączy się automatycznie i pozostanie nieaktywny przez kilka minut, aż urządzenie grzewcze całkowicie ostygnie.

Chicco Humi Hot Advance Nawilżacz powietrza dla dzieci

Nawilżacze powietrza Chicco zapewniają nawilżanie suchego powietrza praktycznie przez całą noc – od 7 do 8 godzin. W momencie, gdy zabraknie wody, automatyczny wyłącznik wyłącza urządzenie. Dobre nawilżacze powietrza to produkty, które zapewniają najlepsze warunki dla zdrowia i dobrego samopoczucia dziecka!
Nawilżacze powietrza dla dzieci Chicco przywracają optymalny poziom wilgotności i nawilżenia powietrza, co pomaga uniknąć przeziębień
i dolegliwości spowodowanych suchym powietrzem.

Nawilżacz gorącej pary Chicco podgrzewając wodę, rozprowadza gorącą parę, szczególnie wskazaną do łagodzenia kaszlu i przeziębienia, ponieważ nawilża, rozpuszcza śluz i pomaga dziecku lepiej oddychać. Jest ideany do zarówno dużych jak i niewielkich pomieszczeń. 

Zalety Nawilżacza Chicco Humi Hot Advance:

  • pomaga łagodzić dolegliwości układu oddechowego,
  • automatycznie wyłącza się po 7 godzinach,
  • zawiera tackę na dolanie olejku i stworzenie z nawilżacza urządzenia do aromaterapii

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza Chicco pozwalają także na stosowanie aromaterapii. Wystarczy wlać wybrany olejek eteryczny na specjalną tackę, a para wodna unosząca się z nawilżacza będzie roznosić po mieszkaniu piękny zapach. Jeśli użyjemy olejku o działaniu leczniczym na drogi oddechowe, efekt nawilżenia i złagodzenia śluzówki dróg oddechowych dziecka (a przy okazji naszych) będzie jeszcze lepszy!

Chicco Nawilżacz powietrza Humi Hot Advance zawiera dodatkowy system bezpieczeństwa, który powoduje, że gdy woda w zbiorniku się wyczerpie, produkt wyłączy się automatycznie i pozostanie nieaktywny przez kilka minut, aż urządzenie grzewcze całkowicie ostygnie.

Dane techniczne

SKU TOW012768
Kod EAN 8058664096985
Kategoria SAP Nawilżacze powietrza
Marka CHICCO
Wymiary 250 x 230 mm
Głośność Bardzo cichy, idealny do używania także w nocy
Waga urządzenia 1,6 kg (z pustym zbiornikiem)
Skład zestawu Nawilżacz, kabel zasilający i instrukcja obsługi w języku polskim
Pojemność zbiornika 2,5 l
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.