TOW007073 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medela-zestaw-smoczka-dziecko-novamed.jpg MEDELA MEDELA 008.0114
TOW007073
Ocena
5/5
Podziel się
110
110.00
00
PLN
Cena Netto: 104,76 PLN

Wyróżniki

Bez wycieków Czuły nawet na bardzo słabe próby uzyskania pokarmu Wspomaga karmienie doustne niemowląt Łatwy pobór i regulacja przepływu mleka Karmienie odbywa się w krótkim czasie Pomocny gdy niemowlę nie potrafi wytworzyć podciśnienia Dopasowuje przepływ mleka do umiejętności i możliwości niemowlęcia Dla dzieci z zaburzeniami neurologicznymi

Opis

Zestaw smoczka SpecialNeeds jest przeznaczony dla niemowląt, które ze względu na pewne syndromy i zaburzenia neurologiczne albo rozszczep wargi lub podniebienia nie potrafią wytworzyć podciśnienia. Przeznaczony dla dzieci: mających problem ze ssaniem z rozszczepem warg i/lub podniebienia osłabionych niemowląt z syndromem Downa z dolegliwościami neurologicznymi Zestaw smoczka zaprojektowano z myślą o tym aby niemowlę, które nie potrafi wytworzyć podciśnienia mogło uzyskać pokarm poprzez uciskanie. Dzięki jednokierunkowemu zaworowinie nie dostaje się powietrze do smoczka. Opiekun reguluje przepływ mleka dzięki zaworowi szczelinowemu. Korzyści płynące ze stosowania zestawu smoczka SpecialNeeds Zestaw smoczka SpecialNeeds jest dostępny w rozmiarze standardowym. Jeśli wielkość jamy ustnej dziecka wymaga użycia mniejszego smoczka, można wymienić go na Mini SpecialNeeds. Linia na smoczku pomaga opiekunowi znaleźć odpowiednie położenie (trzy różne intensywności przepływu). Zawór szczelinowy jest czuły na wszelkie próby uzyskania pokarmu i całkowicie zamyka się, gdy niemowlę chce zrobić przerwę. Zawór jednokierunkowy zapobiega dostawaniu się powietrza do smoczka. Po wyczyszczeniu zgodnie z instrukcjami zestawu smoczka SpecialNeeds można użyć ponownie. Zestawu SpecialNeeds można używać ze smoczkami w dwóch różnych rozmiarach.

Zestaw smoczka SpecialNeeds jest przeznaczony dla niemowląt, które ze względu na pewne syndromy i zaburzenia neurologiczne albo rozszczep wargi lub podniebienia nie potrafią wytworzyć podciśnienia.

Przeznaczony dla dzieci:

  • mających problem ze ssaniem

  • z rozszczepem warg i/lub podniebienia

  • osłabionych niemowląt

  • z syndromem Downa

  • z dolegliwościami neurologicznymi

Zestaw smoczka zaprojektowano z myślą o tym aby niemowlę, które nie potrafi wytworzyć podciśnienia mogło uzyskać pokarm poprzez uciskanie. Dzięki jednokierunkowemu zaworowinie nie dostaje się powietrze do smoczka. Opiekun reguluje przepływ mleka dzięki zaworowi szczelinowemu.

Korzyści płynące ze stosowania zestawu smoczka SpecialNeeds

Zestaw smoczka SpecialNeeds jest dostępny w rozmiarze standardowym. Jeśli wielkość jamy ustnej dziecka wymaga użycia mniejszego smoczka, można wymienić go na Mini SpecialNeeds.

Linia na smoczku pomaga opiekunowi znaleźć odpowiednie położenie (trzy różne intensywności przepływu).

Zawór szczelinowy jest czuły na wszelkie próby uzyskania pokarmu i całkowicie zamyka się, gdy niemowlę chce zrobić przerwę. Zawór jednokierunkowy zapobiega dostawaniu się powietrza do smoczka.

Po wyczyszczeniu zgodnie z instrukcjami zestawu smoczka SpecialNeeds można użyć ponownie.

Zestawu SpecialNeeds można używać ze smoczkami w dwóch różnych rozmiarach.

Dane techniczne

SKU TOW007073
Kod EAN 7612367003063
Kategoria SAP Karmienie piersią
Marka MEDELA
Stawka podatku VAT 5%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.