TOW014870 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medela-personalfit-plus-podwojny-zestaw-do-odciagania_box_2.jpg MEDELA MO-008.0432
TOW014870
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość
161
161.00
00
PLN
Cena Netto: 149,07 PLN
Wybrany wariantMEDELA Symphony PersonalFit podwójny

Wyróżniki

lejek PersonalFIT osobisty konieczny przy Medela Symphony

Opis

Zestaw do odciągania pokarmu Medela Laktatory służące do odciągania pokarmu z piersi, są produktami, które muszą przede wszystkim być wygodne i komfortowe w użytkowaniu, tak by odciąganie nie wiązało się z przykrymi doświadczeniami, bólem i siniakami. Medela Symphony jest mechanicznym zestawem do odciągania pokarmu, składającym się z dwóch laktatorów. Zapewniają one wysoką skuteczność, a przede wszystkim wygodę i brak nieprzyjemnych odczuć. Dwa odciągacze Medela Symphony umożliwiają szybsze odsysanie pokarmu. Medela Symphony współpracuje z odciągaczem Medela Symphony 2-Phase Expression. Jest to osobisty, podwójny zestaw do odsysania pokarmu, a dla zachowania higieny może być używany tylko przez jedną osobę. Jest to kompletny zestaw zawierający po dwa elementy, pozwalające na złożenie dwóch laktatorów, które można używać rozdzielnie lub jednocześnie. Zestaw Medela Symphony należy myć po każdym użytkowaniu. Nadaje się do sterylizowania w mikrofalówce. Wykonany jest z bezpiecznego, trwałego tworzywa. Zestaw zawiera po dwa elementy każdej części: lejek PersonalFIT w rozmiarze M (24mm) uchwyt lejka PersonalFIT  1 zaworek 2 membranki 1 nakładka membrany membrana ochronna nakrętka z otworem dysk 1 kubeczek na butelkę (przykrywka) 1 butelka na pokarm 150 ml 1 dren silikonowy (105cm)

Zestaw do odciągania pokarmu Medela

Laktatory służące do odciągania pokarmu z piersi, są produktami, które muszą przede wszystkim być wygodne i komfortowe w użytkowaniu, tak by odciąganie nie wiązało się z przykrymi doświadczeniami, bólem i siniakami. Medela Symphony jest mechanicznym zestawem do odciągania pokarmu, składającym się z dwóch laktatorów. Zapewniają one wysoką skuteczność, a przede wszystkim wygodę i brak nieprzyjemnych odczuć. Dwa odciągacze Medela Symphony umożliwiają szybsze odsysanie pokarmu.

Medela Symphony współpracuje z odciągaczem Medela Symphony 2-Phase Expression. Jest to osobisty, podwójny zestaw do odsysania pokarmu, a dla zachowania higieny może być używany tylko przez jedną osobę. Jest to kompletny zestaw zawierający po dwa elementy, pozwalające na złożenie dwóch laktatorów, które można używać rozdzielnie lub jednocześnie.

Zestaw Medela Symphony należy myć po każdym użytkowaniu. Nadaje się do sterylizowania w mikrofalówce. Wykonany jest z bezpiecznego, trwałego tworzywa.

Zestaw zawiera po dwa elementy każdej części:

lejek PersonalFIT w rozmiarze M (24mm)

uchwyt lejka PersonalFIT 

1 zaworek

2 membranki

1 nakładka membrany

membrana ochronna

nakrętka z otworem

dysk

1 kubeczek na butelkę (przykrywka)

1 butelka na pokarm 150 ml

1 dren silikonowy (105cm)

Dane techniczne

SKU TOW014870
Kod EAN 7612367051804
Kategoria SAP Karmienie piersią
Marka MEDELA
Rodzaj laktatora elektryczny
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.