TOW015147 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/2/0/2022_05_27_11_16_50_medela_pas_podtrzymuj_cy_ci_owy_poporodowy_2.jpg MEDELA MEDELA 101038679
TOW015147
Ocena
5/5
Podziel się
70
70.00
00
PLN
Cena Netto: 56,91 PLN
Wybrany wariantMEDELA Pas ciążowy biały M
 1. Biały M

  MEDELA Pas ciążowy biały M
 2. Czarny L

  MEDELA Pas ciążowy czarny L
 3. Czarny S

  MEDELA Pas ciążowy czarny S
 4. Biały L

  MEDELA Pas ciążowy biały L
 5. Biały S

  MEDELA Pas ciążowy biały S
 6. Czarny XL

  MEDELA Pas ciążowy czarny XL
 7. Czarny M

  MEDELA Pas ciążowy czarny M
 8. Biały XL

  MEDELA Pas ciążowy biały XL

Wyróżniki

Bezszwowy Podpora i ulga dla kręgosłupa Funkcjonalna długość Oddychająca tkanina

Opis

Podtrzymujący pas ciążowy do stosowania w trakcie ciąży i po porodzie Podczas ciąży i po porodzie Twoje ciało nieustannie się zmienia. To dlatego firma Medela zaprojektowała bezszwowy pas podtrzymujący brzuch, który dostosuje się do Twoich potrzeb, zapewniając delikatne podparcie kręgosłupa. Funkcjonalna długość pasa ciążowego sprawia, że stanowi on doskonałe uzupełnienie ubrań, które stały się zbyt ciasne lub zbyt krótkie. Zapewnia ulgę zmęczonym mięśniom pleców i brzucha, jednocześnie nie sprawiając wrażenia nadmiaru materiału, pocenia się i dyskomfortu Korzyści ze stosowania podtrzymującego pasa ciążowego Bezszwowy, oddychający pas ciążowy posiada wzmacniane wstawki w obszarach podbrzusza i dolnego odcinka pleców. Wyjątkowo elastyczny i miękki materiał sprawi, że pas będzie rozwijać się wraz z Tobą oraz stanie się nieodłącznym uzupełnieniem ubioru. Wzmacniane wstawki zapewniające podparcie i ulgę Wzmacniane wstawki w części pleców i podbrzusza zapewniają delikatne wsparcie i ulgę dla tych części ciała. Bezszwowy, oddychający pas na brzuch przyjemnie przylega do ciała, dzięki czemu jest niezwykle wygodny. Dzięki wyjątkowo elastycznym wstawkom w części brzusznej pas rośnie wraz z Tobą, zapewniając podparcie przed porodem oraz po nim. Funkcjonalna długość ułatwiająca uzupełnienie ubioru: W trakcie ciąży pas na brzuch stanowi doskonałe okrycie lub przedłużenie ubrań, które stały się zbyt ciasne lub zbyt krótkie.  Pas dostępny jest w różnych rozmiarach i wdwóch wariantach kolorystycznych; białym i czarnym Tabela rozmiarów:  Aby prawidłowo dobrac rozmiar nalezy dokonac pomiaru obwodu w biodrach. Pas ciążowy Medela wykonany jets z miękkiego i elastycznego materiału co zapewnaia dużą rozciągliwość i optymalne dopasowanie do każej sylwetki. 

Podtrzymujący pas ciążowy do stosowania w trakcie ciąży i po porodzie

 • Podczas ciąży i po porodzie Twoje ciało nieustannie się zmienia. To dlatego firma Medela zaprojektowała bezszwowy pas podtrzymujący brzuch, który dostosuje się do Twoich potrzeb, zapewniając delikatne podparcie kręgosłupa.
 • Funkcjonalna długość pasa ciążowego sprawia, że stanowi on doskonałe uzupełnienie ubrań, które stały się zbyt ciasne lub zbyt krótkie. Zapewnia ulgę zmęczonym mięśniom pleców i brzucha, jednocześnie nie sprawiając wrażenia nadmiaru materiału, pocenia się i dyskomfortu Korzyści ze stosowania podtrzymującego pasa ciążowego
 • Bezszwowy, oddychający pas ciążowy posiada wzmacniane wstawki w obszarach podbrzusza i dolnego odcinka pleców.
 • Wyjątkowo elastyczny i miękki materiał sprawi, że pas będzie rozwijać się wraz z Tobą oraz stanie się nieodłącznym uzupełnieniem ubioru.

Wzmacniane wstawki zapewniające podparcie i ulgę

 • Wzmacniane wstawki w części pleców i podbrzusza zapewniają delikatne wsparcie i ulgę dla tych części ciała.
 • Bezszwowy, oddychający pas na brzuch przyjemnie przylega do ciała, dzięki czemu jest niezwykle wygodny.
 • Dzięki wyjątkowo elastycznym wstawkom w części brzusznej pas rośnie wraz z Tobą, zapewniając podparcie przed porodem oraz po nim. Funkcjonalna długość ułatwiająca uzupełnienie ubioru: W trakcie ciąży pas na brzuch stanowi doskonałe okrycie lub przedłużenie ubrań, które stały się zbyt ciasne lub zbyt krótkie. 
 • Pas dostępny jest w różnych rozmiarach i wdwóch wariantach kolorystycznych; białym i czarnym

Tabela rozmiarów: 

Aby prawidłowo dobrac rozmiar nalezy dokonac pomiaru obwodu w biodrach. Pas ciążowy Medela wykonany jets z miękkiego i elastycznego materiału co zapewnaia dużą rozciągliwość i optymalne dopasowanie do każej sylwetki. 

PAS_podtrzymujacy-MEDELA-tablea-rozmiarów

Dane techniczne

SKU TOW015147
Kod EAN 7612367067409
Marka MEDELA
Kategoria SAP Karmienie piersią
Ilość sztuk w opakowaniu 1 sztuka
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.