TOW016523 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medela-lanolina-purelan-masc-na-bolace-brodawki.jpg MEDELA MEDELA 101041323
TOW016523
Ocena
5/5
Podziel się
35
35.00
00
PLN
Cena Netto: 28,46 PLN

Wyróżniki

naturalna lanolina certyfikat Farmakopei Europejskiej jedyna lanolina klasy medycznej na rynku

Opis

Medela Purelan™ – maść lanolinowa jest w 100% naturalna i bezpieczna dla dziecka – nie trzeba jej usuwać przed karmieniem piersią. W pierwszych dniach i tygodniach częstego karmienia piersią wiele kobiet doświadcza bólu brodawek sutkowych. Maść lanolinowa Purelan™ przynosi szybką ulgę w bólu i koi suchą skórę. W skrócieSzybka ulga dla bolących brodawek i suchej skóryBezpieczna dla dziecka – nie trzeba jej usuwać przed karmieniem piersią.Skuteczna – dzięki bogatej formule tworzy warstwę ochronną na powierzchni skóry i zapewnia nawilżenie od wewnątrzW 100% naturalna, jednoskładnikowa maść lanolinowa. Bez dodatków, konserwantów i substancji zapachowychUltraczysta lanolina klasy medycznej testowana zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa farmakopei europejskiej i amerykańskiej.Przebadana dermatologicznie, hipoalergiczna i odpowiednia dla wrażliwej skóryPozyskana zgodnie z zasadami etyki z gospodarstw niepraktykujących mulesingu (wycinania kawałka skóry owcy) Lanolina jest głęboko nawilżającą substancją naturalnie występującą w runie owiec. Lanolina w maści na brodawki sutkowe Purelan™ jest pozyskiwana z zachowaniem zasad etyki z wełny pochodzącej z gospodarstw niepraktykujących mulesingu (wycinania kawałka skóry owcy). Cechuje się wysoką czystością i została przebadana zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami branżowymi (farmakopei europejskiej i amerykańskiej). Po wchłonięciu w skórę maść lanolinowa Purelan™ naśladuje naturalną zdolność skóry do przechowywania wilgoci i może zatrzymywać wodę o masie dwukrotnie większej niż własna, naturalnie nawilżając skórę. Więcej zastosowań maści Purelan™ Oprócz łagodzenia suchości i bolesności brodawek sutkowych podczas karmienia piersią maści Purelan™ można używać do nawilżania różnych suchych obszarów skóry, takich jak spierzchnięte usta, suche dłonie i skórki wokół paznokci, łokcie oraz popękane pięty Maść Purelan™ może być również używana do ochrony skóry niemowląt i dzieci w mroźne dni oraz leczenia suchości. Maść Purelan™ jest dostępna w opakowaniu 37 g i poręcznym opakowaniu 7 g, które zawsze można mieć przy sobie. Maść Purelan™ jest dostępna w opakowaniu 37 g i poręcznym opakowaniu 7 g – Purelan™ jest dostępna w sklepach internetowych oraz lokalnych aptekach i sklepach. Dostępne opakowania mogą różnić się w zależności od kraju dystrybucji.

Medela Purelan™ – maść lanolinowa jest w 100% naturalna i bezpieczna dla dziecka – nie trzeba jej usuwać przed karmieniem piersią.

W pierwszych dniach i tygodniach częstego karmienia piersią wiele kobiet doświadcza bólu brodawek sutkowych. Maść lanolinowa Purelan™ przynosi szybką ulgę w bólu i koi suchą skórę.

W skrócie
Szybka ulga dla bolących brodawek i suchej skóry
Bezpieczna dla dziecka – nie trzeba jej usuwać przed karmieniem piersią.
Skuteczna – dzięki bogatej formule tworzy warstwę ochronną na powierzchni skóry i zapewnia nawilżenie od wewnątrz
W 100% naturalna, jednoskładnikowa maść lanolinowa. Bez dodatków, konserwantów i substancji zapachowych
Ultraczysta lanolina klasy medycznej testowana zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa farmakopei europejskiej i amerykańskiej.
Przebadana dermatologicznie, hipoalergiczna i odpowiednia dla wrażliwej skóry
Pozyskana zgodnie z zasadami etyki z gospodarstw niepraktykujących mulesingu (wycinania kawałka skóry owcy)

Lanolina jest głęboko nawilżającą substancją naturalnie występującą w runie owiec. Lanolina w maści na brodawki sutkowe Purelan™ jest pozyskiwana z zachowaniem zasad etyki z wełny pochodzącej z gospodarstw niepraktykujących mulesingu (wycinania kawałka skóry owcy). Cechuje się wysoką czystością i została przebadana zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami branżowymi (farmakopei europejskiej i amerykańskiej).

Po wchłonięciu w skórę maść lanolinowa Purelan™ naśladuje naturalną zdolność skóry do przechowywania wilgoci i może zatrzymywać wodę o masie dwukrotnie większej niż własna, naturalnie nawilżając skórę.

Więcej zastosowań maści Purelan™

Oprócz łagodzenia suchości i bolesności brodawek sutkowych podczas karmienia piersią maści Purelan™ można używać do nawilżania różnych suchych obszarów skóry, takich jak spierzchnięte usta, suche dłonie i skórki wokół paznokci, łokcie oraz popękane pięty

Maść Purelan™ może być również używana do ochrony skóry niemowląt i dzieci w mroźne dni oraz leczenia suchości.

Maść Purelan™ jest dostępna w opakowaniu 37 g i poręcznym opakowaniu 7 g, które zawsze można mieć przy sobie.

Maść Purelan™ jest dostępna w opakowaniu 37 g i poręcznym opakowaniu 7 g – Purelan™ jest dostępna w sklepach internetowych oraz lokalnych aptekach i sklepach. Dostępne opakowania mogą różnić się w zależności od kraju dystrybucji.

Dane techniczne

SKU TOW016523
Kod EAN 7612367072915
BLOZ 7 9099807
Kategoria SAP Karmienie piersią
Marka MEDELA
Rodzaj laktatora nie dotyczy
Stawka podatku VAT 23%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.