TOW011551 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/h/a/harmony_box_1.jpg MEDELA MEDELA 005.2056
TOW011551
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller

Wyróżniki

Technologia 2-Phase Expression

Opis

Ręczny laktator Harmony firmy Medela to urządzenie dla matek, które karmią tylko piersią. Sprawdzi się podczas podróży lub jako uzupełnienie dla laktatora elektrycznego. Laktator Harmony firmy Medela nie wymaga zasilania elektrycznego ani baterii. Laktator Harmony firmy Medela można rozłożyć i wyczyścić. Uchwyt ręcznego laktatora Harmony firmy Medela można przekręcić, bez konieczności trzymania rąk w niewygodnej pozycji. Uchwyt posiada estetyczne, miękkie gumowe wyłożenie ułatwiające ręczne odciąganie i wyciszające pracę laktatora. Technologia 2-Phase Expression Laktator odwzorowuje naturalne zachowanie dziecka podczas karmienia piersią. 2-fazowa budowa oznacza, że w celu rozpoczęcia wypływu mleka musisz naciskać krótszą część uchwytu, co pozwoli wytworzyć większe podciśnienie, podobnie jak robi to głodne dziecko. Kiedy mleko zacznie płynąć, zacznij naciskać dłuższą część uchwytu – ruchy ssące będą wolniejsze, co pozwoli odciągnąć większość mleka z piersi. To jeden z nielicznych na świecie laktatorów ręcznych z technologią 2-Phase Expression. Jest mały, lekki i wygodny w transporcie. Części składowe laktatora: lejek PersonalFit 24mm, uchwyt, konektor (element łączący lejek z uchwytem), membrana z pierścieniem 0-ring, 2 membranki, 1 zaworek, butelka, podstawka na butelkę, multinakrętka.

Ręczny laktator Harmony firmy Medela to urządzenie dla matek, które karmią tylko piersią. Sprawdzi się podczas podróży lub jako uzupełnienie dla laktatora elektrycznego.

Laktator Harmony firmy Medela nie wymaga zasilania elektrycznego ani baterii.

Laktator Harmony firmy Medela można rozłożyć i wyczyścić. Uchwyt ręcznego laktatora Harmony firmy Medela można przekręcić, bez konieczności trzymania rąk w niewygodnej pozycji. Uchwyt posiada estetyczne, miękkie gumowe wyłożenie ułatwiające ręczne odciąganie i wyciszające pracę laktatora.

Technologia 2-Phase Expression

Laktator odwzorowuje naturalne zachowanie dziecka podczas karmienia piersią.

2-fazowa budowa oznacza, że w celu rozpoczęcia wypływu mleka musisz naciskać krótszą część uchwytu, co pozwoli wytworzyć większe podciśnienie, podobnie jak robi to głodne dziecko. Kiedy mleko zacznie płynąć, zacznij naciskać dłuższą część uchwytu – ruchy ssące będą wolniejsze, co pozwoli odciągnąć większość mleka z piersi.

To jeden z nielicznych na świecie laktatorów ręcznych z technologią 2-Phase Expression. Jest mały, lekki i wygodny w transporcie.

Części składowe laktatora: lejek PersonalFit 24mm, uchwyt, konektor (element łączący lejek z uchwytem), membrana z pierścieniem 0-ring, 2 membranki, 1 zaworek, butelka, podstawka na butelkę, multinakrętka.

Dane techniczne

SKU TOW011551
Kod EAN 7612367044684
BLOZ 7 9076713
Kategoria SAP Karmienie piersią
Marka MEDELA
Stawka podatku VAT 8%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.