TOW007049 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medela--butelka-calma-novamed_1.jpg MEDELA MEDELA 008.0142
TOW007049
Ocena
5/5
Podziel się
76
76.00
00
PLN
Cena Netto: 72,38 PLN

Wyróżniki

Bezpieczne połykanie pokarmu Produkowane w Szwajcarii Bez BPA Wspiera przejście z piersi na smoczek Wyjątkowe rozwiązanie

Opis

Dzięki systemowi Calma dzieci nie będą musiały zmieniać naturalnych zachowań nabytych przy ssaniu piersi. Czy karmisz piersią, czy korzystasz z systemu Calma — mleko płynie tylko wtedy, gdy dziecko wytwarza podciśnienie. Calma – karmienie najbardziej zbliżone do karmienia piersią Rozwiązanie Calma firmy Medela to alternatywa karmienia piersią dla matek, które chcą, by ich dzieci były karmione ich pokarmem. Rozwiązanie to zostało opracowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA). W odróżnieniu od innych smoczków dozowniki Calmy nie mają rozmiarów i spełniają swoje zadanie bez względu na wiek dziecka. Podobnie jak podczas pobierania pokarmu z piersi, dziecko może: - ssać, robić przerwy i oddychać w naturalnym rytmie- tworzyć na własny użytek podciśnienie ruchami żuchwy i języka- zachować naturalny rytm ssania, który wspiera przejście od ssania piersi do Calmy, a następnie z powrotem do piersi.

Dzięki systemowi Calma dzieci nie będą musiały zmieniać naturalnych zachowań nabytych przy ssaniu piersi. Czy karmisz piersią, czy korzystasz z systemu Calma — mleko płynie tylko wtedy, gdy dziecko wytwarza podciśnienie.

Calma – karmienie najbardziej zbliżone do karmienia piersią

Rozwiązanie Calma firmy Medela to alternatywa karmienia piersią dla matek, które chcą, by ich dzieci były karmione ich pokarmem. Rozwiązanie to zostało opracowane we współpracy z ekspertami w dziedzinie karmienia piersią z zespołu badań nad laktacją Hartmann Human Lactation Research z Uniwersytetu Australii Zachodniej (UWA).

W odróżnieniu od innych smoczków dozowniki Calmy nie mają rozmiarów i spełniają swoje zadanie bez względu na wiek dziecka.

Podobnie jak podczas pobierania pokarmu z piersi, dziecko może:

- ssać, robić przerwy i oddychać w naturalnym rytmie
- tworzyć na własny użytek podciśnienie ruchami żuchwy i języka
- zachować naturalny rytm ssania, który wspiera przejście od ssania piersi do Calmy, a następnie z powrotem do piersi.

Dane techniczne

SKU TOW007049
Kod EAN 7612367021968
Kategoria SAP Karmienie piersią
Marka MEDELA
Stawka podatku VAT 5%

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Only registered users can write reviews. Please, log in or register

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.