TOW004715 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/d/e/detektor_t_tna_p_odu_jpd-100s_mini_5_.jpg JUMPER JPD-100S MINI
TOW004715
Ocena
5/5
Podziel się
Bestseller Promocja
199
00
PLN
145
145.00
00
PLN
Cena Netto: 134,26 PLN

Wyróżniki

Odsłuchiwanie taktu serca płodu Mieści się w dłoni Słuchanie lub nagrywanie Odporność na zakłócenia zewnętrzne

Opis

Detektor (doppler) tętna płodu. Detektory tętna płodu lub inaczej nazywany dopplery tętna płodu, jest to urządzenie wykorzystywane w praktyce ginekologicznej i położniczej w celu usłyszenia pracy serca dziecka znajdującego się w łonie matki. W czasie rutynowych wizyt kontrolnych ginekolog dokonuje pomiaru bicia serca dziecka, wykorzystując właśnie detektor tętna płodu. Sprawdzenie akcji serca płodu pozwala na ocenę prawidłowego wewnątrzmacicznego rozwoju dziecka. Dzięki urządzeniom JUMPER Angelsounds mamy do dyspozycji domowe detektory tętna płodu. Angelsounds JPD -100S Mini Małe urządzenie, przenośne, przeznaczone do detekcji tętna płodu. Niewielkie rozmiary detektora (mieści się w dłoni) pozwalają mieć go zawsze przy sobie - bez problemu zmieści się w torbie czy kosmetyczce. Detektor JUMPER AngelSounds JPD-100s (mini) jest urządzeniem medycznym posiadającym Międzynarodowy Certyfikat MED-CERT Podsłuchaj serce swojego dziecka Serce płodu można "podsłuchać" już we wczesnych etapach rozwoju, lecz od 12 tygodnia jest już wyraźnie słyszalne. Usłysz Angelsounds JPD-100S mini pozwala na odsłuch tętna płodu w słuchawkach. Małe przenośne słuchawki znajdują się w zestawie. Bezpieczeństwo Działanie detektora opiera się na wykorzystywaniu fal ultradźwiękowych oraz zjawiska Dopplera, co sprawia, że jest on bezpieczny w użytkowaniu dla dziecka i przyszłej mamy. UWAGA! Aby używać detektora niezbędny jest żel USG.  

Detektor (doppler) tętna płodu.

Detektory tętna płodu lub inaczej nazywany dopplery tętna płodu, jest to urządzenie wykorzystywane w praktyce ginekologicznej i położniczej w celu usłyszenia pracy serca dziecka znajdującego się w łonie matki.

W czasie rutynowych wizyt kontrolnych ginekolog dokonuje pomiaru bicia serca dziecka, wykorzystując właśnie detektor tętna płodu. Sprawdzenie akcji serca płodu pozwala na ocenę prawidłowego wewnątrzmacicznego rozwoju dziecka.

Dzięki urządzeniom JUMPER Angelsounds mamy do dyspozycji domowe detektory tętna płodu.

Angelsounds JPD -100S Mini

Małe urządzenie, przenośne, przeznaczone do detekcji tętna płodu. Niewielkie rozmiary detektora (mieści się w dłoni) pozwalają mieć go zawsze przy sobie - bez problemu zmieści się w torbie czy kosmetyczce.

Detektor JUMPER AngelSounds JPD-100s (mini) jest urządzeniem medycznym posiadającym Międzynarodowy Certyfikat MED-CERT

Podsłuchaj serce swojego dziecka

Serce płodu można "podsłuchać" już we wczesnych etapach rozwoju, lecz od 12 tygodnia jest już wyraźnie słyszalne.

Usłysz

Angelsounds JPD-100S mini pozwala na odsłuch tętna płodu w słuchawkach. Małe przenośne słuchawki znajdują się w zestawie.

Bezpieczeństwo

Działanie detektora opiera się na wykorzystywaniu fal ultradźwiękowych oraz zjawiska Dopplera, co sprawia, że jest on bezpieczny w użytkowaniu dla dziecka i przyszłej mamy.

UWAGA!

Aby używać detektora niezbędny jest żel USG.

 

Dane techniczne

SKU TOW004715
Kod EAN 6951740533331
Kategoria SAP Detektory tętna
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Marka JUMPER
Zasilanie Baterie
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

/j/u/jumper_angelsounds_100_mini.pdf

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Poradniki i artykuły

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.