TOW014082 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/v/i/vitammy_microfine_200_inhalator_pneumatyczno_tlokowy_1.jpg VITAMMY VITAMMY 92962
TOW014082
Ocena
5/5
Podziel się
Nowość

Wyróżniki

wszechstronny nebulizacja wszystkich dostępnych leków kompaktowy i cichy

Opis

Vitammy Microfine 200 inhalator kompresorowy Vitammy Microfine 200 to wszechstronny inhalator do użytku w każdym wieku. Dzięki kompaktowej budowie można z niego korzystać w każdych warunkach. Inhalator jest łatwy w obsłudze i cichy co pomaga w stosowaniu go u dzieci. Vitammy Microfine 200 jest urządzeniem certyfikowanym o MMAD 3,16 co daje pewność leczenia wziewnego. Idealny do użytku domowego Najpopularniejsze, najbardziej wszechstronne inhalatory które pomagają w nebulizacji wszystkich dostępnych leków, solanek, mgiełek i antybiotyków to inhalatory kompresorowe. Vitammy Microfine pozwoli na inhalacje różnorodnych substancji do podawania metodą wziewną. W używaniu inhalatora Vitammy Microfine 200 nie ma żadnych przeciwwskazań ani ograniczenia wieku. Można używać u niemowląt, dzieci, dorosłych i osób starszych. Nie ma też wymagań co do wydolności oddechowej. Kompaktowy i cichy inhalator który jest łatwy w obsłudze Wlaściwe przygotowanie inhalacji oparte jest na kilku prostych czynnościach z tym nebulizatorem trudno jest pomylić się czy zapomnieć o jakimś kroku. Prawidłowe wykonanie nebulizacji z Vitammy Microfine 200 nie jest trudne i można je opisać w kilku krokach: usiądź; dla dorosłych ustnik; dla dzieci maska; na katar końcówka do nosa; spokojnie oddychaj; przytrzymaj oddech; kontynuuj do końca płynu. Certyfikowane urządzenie medyczne klasy IIa; MMAD 3,16 uniwersalna wielkość cząsteczek zgodnie z normą PN-EN 13544-1 Istota nebulizacji jest bezpośrednie dostarczenie aerozolu do podrażnionych lub zmienionych chorobowo dróg układu oddechowego. Od jakości zestawu do nebulizacji zależy efektywność leczenia. W zestawie: kompresor 30 minut pracy/ 30 minut przerwy, nebulizator, ustnik, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, zapasowe filtry, instrukcja obsługi.  

Vitammy Microfine 200 inhalator kompresorowy

Vitammy Microfine 200 to wszechstronny inhalator do użytku w każdym wieku. Dzięki kompaktowej budowie można z niego korzystać w każdych warunkach. Inhalator jest łatwy w obsłudze i cichy co pomaga w stosowaniu go u dzieci. Vitammy Microfine 200 jest urządzeniem certyfikowanym o MMAD 3,16 co daje pewność leczenia wziewnego.

Idealny do użytku domowego

Najpopularniejsze, najbardziej wszechstronne inhalatory które pomagają w nebulizacji wszystkich dostępnych leków, solanek, mgiełek i antybiotyków to inhalatory kompresorowe. Vitammy Microfine pozwoli na inhalacje różnorodnych substancji do podawania metodą wziewną. W używaniu inhalatora Vitammy Microfine 200 nie ma żadnych przeciwwskazań ani ograniczenia wieku. Można używać u niemowląt, dzieci, dorosłych i osób starszych. Nie ma też wymagań co do wydolności oddechowej.

Kompaktowy i cichy inhalator który jest łatwy w obsłudze

Wlaściwe przygotowanie inhalacji oparte jest na kilku prostych czynnościach z tym nebulizatorem trudno jest pomylić się czy zapomnieć o jakimś kroku. Prawidłowe wykonanie nebulizacji z Vitammy Microfine 200 nie jest trudne i można je opisać w kilku krokach: usiądź; dla dorosłych ustnik; dla dzieci maska; na katar końcówka do nosa; spokojnie oddychaj; przytrzymaj oddech; kontynuuj do końca płynu.

Certyfikowane urządzenie medyczne klasy IIa; MMAD 3,16 uniwersalna wielkość cząsteczek zgodnie z normą PN-EN 13544-1

Istota nebulizacji jest bezpośrednie dostarczenie aerozolu do podrażnionych lub zmienionych chorobowo dróg układu oddechowego. Od jakości zestawu do nebulizacji zależy efektywność leczenia.

W zestawie: kompresor 30 minut pracy/ 30 minut przerwy, nebulizator, ustnik, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, zapasowe filtry, instrukcja obsługi.

 

Dane techniczne

SKU TOW014082
Kod EAN 5901793641799
BLOZ 7 9098804
Kategoria SAP Inhalatory domowe
Marka VITAMMY
Ilość w opakowaniu 1 szt.
Parametry certyfikowane przez TÜV NIE
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3,16
Tryb pracy przerywany
Głośność 52 dBA
Szybkość nebulizacji/podawania 0,4 ml/min
Wydajność kompresora 5,31 l/min
Ciśnienie maksymalne (bar) 230 kPa
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor biały
Waga urządzenia 1500 g
Wymiary 105 x 170 x 140 mm
Zasilanie Sieciowe
CE 0123
Skład zestawu kompresor 30 minut pracy/ 30 minut przerwy, nebulizator, ustnik, końcówka do nosa, maska dla dzieci, maska dla dorosłych, przewód powietrzny, zapasowe filtry, instrukcja obsługi.
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

inhalator_pneumatyczno_tlokowy_vitammy_MICROFINE Deklaracja zgodności Certyfikat CE Powiadomienie URPLWMiPB

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.