TOW004650 https://babynova.pl/media/catalog/product/cache/13/image/265x/85e4522595efc69f496374d01ef2bf13/m/e/medel-family-evo-my-17-i-opakowanie.jpg MEDEL MEDEL 95117
TOW004650
Ocena
5/5
Podziel się
182
182.00
00
PLN
Cena Netto: 168,52 PLN

Wyróżniki

MMAD 3.16 μm Cichy kompresor 52dB Przyspieszona nebulizacja Nebulizator EVO

Opis

Inhalator pneumatyczno tłokowy MEDEL Family  Evo z nebulizatorem EVO - gwarantujący dobrą efektywność i przyspieszoną szybkość nebulizacji. Zestaw do nebulizacji z ultracichym kompresorem tłokowym. Ultracichy kompresor ułatwi inhalację, bo dziecko nie bedzie się go bało. W trakcie inhalacji spokojnie będzie mogło oglądać bajkę .CAŁKOWICIE NOWA GENERACJA rewolucyjna konstrukcja z 3 łożyskami kulkowymi i 2 zintegrowanymi tłumikami Przyspieszona nebulizacja 2ml w 5 minut. Dzieci nie będą miały czasu by się zniecierpliwić przedłużającą się inhalacją. Wyposażony w nebulizator EVO . Nebulizator gwarantujący dobra efektywność i przyspieszoną szybkość nebulizacji.    wielkość cząsteczek (MMAD) 3,16 µm    minimalna objętość napełnienia: 2 ml    maksymalna objętość napełnienia: 8 ml Uchwyt zintegrowany z obudową . Specjalny uchwyt ułatwia przenoszenie inhalatora. Saszetka na akcesoria. Ułatwia przechowywanie, po inhalacji i umyciu akcesoriów możemy je schować do saszetki co zapobiegnie zakurzeniu się przewodu, maseczek i nebulizatora. Przykłady zastosowania inhalatora Górne drogi oddechowe: przewlekłe stany zapalne i alergiczne nosa, gardła i krtani w tym szczególnie nawracające zapalenie zatok przynosowych.Płuca i oskrzela: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...Leki: Budesonid, Pulmicort, Flixotide, Berodual, sól fizjologiczna...Pacjent: dzieci, dorośli, senior, podeszły wiek, niemowlęta (z dodatkową maską)Ultra-kompaktowy system kompresorowy do inhalacji całej rodziny MEDEL FAMILY EVO. Ciekawy wygląd, bogate wyposażenie oraz łatwość użycia czyni go idealnym inhalatorem do stosowania w domu. MEDEL FAMILY EVO wyposażony jest w nebulizator EVO, który gwarantuje skuteczność, szybkość i oszczędność leku. Kompleksowy zestaw akcesoriów Kompleksowe wyposażenie MEDEL FAMILY EVO pozwala na poprawę efektywności każdej inhalacji. W zestawie z inhalatorem znajduje się nebulizator EVO, końcówka do nosa, ustnik oraz dwie maseczki. Komfort inhalacji w każdych warunkach zapewnia 2 metrowy kabel, przewód powietrzny oraz zapasowy filtr.UWAGA! Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Części nebulizatora NIE są sprzedawane osobno. Przygotowanie do użycia Czyszczenie i dezynfekcja Rozwiązanie najczęstszych problemów

Inhalator pneumatyczno tłokowy MEDEL Family  Evo z nebulizatorem EVO - gwarantujący dobrą efektywność i przyspieszoną szybkość nebulizacji.

Zestaw do nebulizacji z ultracichym kompresorem tłokowym.

Ultracichy kompresor ułatwi inhalację, bo dziecko nie bedzie się go bało. W trakcie inhalacji spokojnie będzie mogło oglądać bajkę .
CAŁKOWICIE NOWA GENERACJA rewolucyjna konstrukcja z 3 łożyskami kulkowymi i 2 zintegrowanymi tłumikami

Przyspieszona nebulizacja 2ml w 5 minut.

Dzieci nie będą miały czasu by się zniecierpliwić przedłużającą się inhalacją.

Wyposażony w nebulizator EVO .

Nebulizator gwarantujący dobra efektywność i przyspieszoną szybkość nebulizacji.
    wielkość cząsteczek (MMAD) 3,16 µm
    minimalna objętość napełnienia: 2 ml
    maksymalna objętość napełnienia: 8 ml

Uchwyt zintegrowany z obudową .

Specjalny uchwyt ułatwia przenoszenie inhalatora.

Saszetka na akcesoria.

Ułatwia przechowywanie, po inhalacji i umyciu akcesoriów możemy je schować do saszetki co zapobiegnie zakurzeniu się przewodu, maseczek i nebulizatora.

Przykłady zastosowania inhalatora

Górne drogi oddechowe: przewlekłe stany zapalne i alergiczne nosa, gardła i krtani w tym szczególnie nawracające zapalenie zatok przynosowych.
Płuca i oskrzela: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...
Leki: Budesonid, Pulmicort, Flixotide, Berodual, sól fizjologiczna...
Pacjent: dzieci, dorośli, senior, podeszły wiek, niemowlęta (z dodatkową maską)

Ultra-kompaktowy system kompresorowy do inhalacji całej rodziny MEDEL FAMILY EVO. Ciekawy wygląd, bogate wyposażenie oraz łatwość użycia czyni go idealnym inhalatorem do stosowania w domu. MEDEL FAMILY EVO wyposażony jest w nebulizator EVO, który gwarantuje skuteczność, szybkość i oszczędność leku.

Kompleksowy zestaw akcesoriów

Kompleksowe wyposażenie MEDEL FAMILY EVO pozwala na poprawę efektywności każdej inhalacji. W zestawie z inhalatorem znajduje się nebulizator EVO, końcówka do nosa, ustnik oraz dwie maseczki. Komfort inhalacji w każdych warunkach zapewnia 2 metrowy kabel, przewód powietrzny oraz zapasowy filtr.

UWAGA! Nebulizator składa się z przezroczystego pojemnika na lek i niebieskiego stożka przewodzącego (rozpylacza). Części nebulizatora NIE są sprzedawane osobno.

Przygotowanie do użycia

Czyszczenie i dezynfekcja

Rozwiązanie najczęstszych problemów

Dane techniczne

SKU TOW004650
Kod EAN 8057017951179
BLOZ 7 9081484
Kategoria SAP Inhalatory domowe
Marka MEDEL
Parametry certyfikowane przez TÜV NIE
MMAD wg. nowej normy EN13544-1 3.16 μm
Frakcja respirabilna < 5 μm (FPF)% 71,2%
Tryb pracy przerywany
Głośność poziom dźwięku 52 dBA
Szybkość nebulizacji/podawania 0,4 ml/min
Przepływ powietrza z nebulizatora 5,3l/min
Ciśnienie maksymalne (bar) 2,2 bara
Minimalna podawana objętość leku 2 ml
Maksymalna podawana objętość leku 8 ml
Kolor biały
Waga urządzenia 1,5 kg
Wymiary 18,8 x Ø 13,6 cm
Zasilanie Sieciowe
CE CE 0123
Stawka podatku VAT 8%

Pliki do pobrania

Ulotka MEDEL FAMILY - ENGLISH instrukcja MEDEL Family Evo

Akcesoria

Zobacz również

Opinie

Bądź pierwszym i oceń produkt

Newsletter

Subskrybuj nasz newsletter.